26 Eylül 2022 Pazartesi

Çanakkale’ye Yapılan Dev Yatırımlar Konuşuldu

MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya ziyaret. Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale Şubesi Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Vali Tavlı; MÜSİAD

Çanakkale’ye Yapılan Dev Yatırımlar Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 15:02 Güncelleme: Güncel Haberler

MÜSİAD Çanakkale Şubesi’nden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya ziyaret.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale Şubesi Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Vali Tavlı; MÜSİAD Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Mutlu, Başkan Yardımcısı Eyüp Tan, Recep Ragıp Barış, Genç MÜSİAD Başkanı Levent Şahin, Üye İlişkileri Başkanı Talip Haner Göçmen, Kurumsal İlişkiler Başkanı Nedim Ceylan, Dış İlişkiler Başkanı İbrahim Evran, Bütçe ve Mali İşler Başkanı Mustafa Akkuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Çetin ve Ahmet Yonar ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyarette Çanakkale’ye yapılan en büyük yatırımlardan bir olan 1915 Çanakkale Köprüsü başta olmak üzere Troya Müzesi ve Çanakkale-Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ele alındı.

Ziyarette yapılan devasa yatırımların Çanakkale’nin tarımına, ekonomisine ve turizmine sağlayacağı katkılar değerlendirildi.

Yapılan görüşmelerin sonrasında Vali Tavlı, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek MÜSİAD Çanakkale Şubesinin yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde