20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

CHP’li Belediyelere Ödül

CHP’li belediyeler ödül aldı. 2018 SODEM (Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği) Yerel Yönetim Ödül töreni geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleşti. Ödüle Çanakkale’de üç belediye layık görüldü. Ödüle layık görülen belediyeler ise Çanakkale Belediyesi,

CHP’li Belediyelere Ödül
Haber Giriş Tarihi: 15 Ekim 2018 13:50 Güncel Haberler

CHP’li belediyeler ödül aldı.

2018 SODEM (Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği) Yerel Yönetim Ödül töreni geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleşti. Ödüle Çanakkale’de üç belediye layık görüldü. Ödüle layık görülen belediyeler ise Çanakkale Belediyesi, Bozcaada Belediyesi ve Kepez Belediyesi oldu.

Bozcaada Belediyesi Yapay Resif projesi ile, Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı projesi ile ödüle layık görülürken, Kepez Belediyesi de Spor ve Sağlık Merkezleri ile ödül aldı.

Ödül törenine katılan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, ödüllerini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’un elinden aldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “SODEM tarafından düzenlenen 2018 Yerel Yönetim Ödülleri tarım kategorisinde Tohum Sandığımız ödüle layık görüldü. Sağlıklı geleceğimiz için daha çok çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Geleceğe karşı sorumluyuz” dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan; “2018 SODEM Yerel Yönetim Ödülleri töreninde “Kepez Belediyesi Spor ve Sağlık Merkezleri” Projemizle ödüle layık görüldük. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ödülümüzü takdim aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya