CHP’li Belediyelere Ödül

CHP’li belediyeler ödül aldı. 2018 SODEM (Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği) Yerel Yönetim Ödül töreni geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleşti. Ödüle Çanakkale’de üç belediye layık görüldü. Ödüle layık görülen belediyeler ise Çanakkale Belediyesi,

CHP’li Belediyelere Ödül
Haber Giriş Tarihi: 15 Ekim 2018 13:50 Güncel Haberler

CHP’li belediyeler ödül aldı.

2018 SODEM (Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği) Yerel Yönetim Ödül töreni geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleşti. Ödüle Çanakkale’de üç belediye layık görüldü. Ödüle layık görülen belediyeler ise Çanakkale Belediyesi, Bozcaada Belediyesi ve Kepez Belediyesi oldu.

Bozcaada Belediyesi Yapay Resif projesi ile, Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı projesi ile ödüle layık görülürken, Kepez Belediyesi de Spor ve Sağlık Merkezleri ile ödül aldı.

Ödül törenine katılan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, ödüllerini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’un elinden aldı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “SODEM tarafından düzenlenen 2018 Yerel Yönetim Ödülleri tarım kategorisinde Tohum Sandığımız ödüle layık görüldü. Sağlıklı geleceğimiz için daha çok çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Geleceğe karşı sorumluyuz” dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan; “2018 SODEM Yerel Yönetim Ödülleri töreninde “Kepez Belediyesi Spor ve Sağlık Merkezleri” Projemizle ödüle layık görüldük. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ödülümüzü takdim aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Paylaş:
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

Güncel Haberler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan saat 13.30’da “1915 Çanakkale Köprüsü Keson Batırma

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Güncel Haberler

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret

Beşiktaşlılar Derneği’nden Valiliğe Ziyaret

Güncel Haberler

Beşiktaşlılar Derneği’nden Valiliğe Ziyaret

Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Sporcuları Çanakkale Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret