15 Ağustos 2022 Pazartesi

Çıplak Köyü Yenileme ve Rehabilitasyon Çalışmaları Başlıyor

Çıplak Köyü Yenileme ve Rehabilitasyon Çalışmaları başlıyor. 2018 Troya Yılı çalışmaları çerçevesinde Çanakkale Valiliği ve OPET tarafından imzalanan protokol ile Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi ve OPET’in Çıplak Köyü’nde yapacağı yenileme

Çıplak Köyü Yenileme ve Rehabilitasyon Çalışmaları Başlıyor
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 6:08 Güncel Haberler

Çıplak Köyü Yenileme ve Rehabilitasyon Çalışmaları başlıyor.

2018 Troya Yılı çalışmaları çerçevesinde Çanakkale Valiliği ve OPET tarafından imzalanan protokol ile Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi ve OPET’in Çıplak Köyü’nde yapacağı yenileme ve rehabilitasyon çalışmaları bilgilendirme toplantısı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında yapıldı.

Bilgilendirme toplantısına; Vali Yardımcısı-İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, OPET Sosyal Sorumluluk Projeleri Çanakkale Saha Sorumlusu Fatma Hacıalioğlu, Çıplak Köyü Muhtarı Ahmet Anıl, Köy komitesinden Mehmet Üçler, Sevim Kansu, Nermin Anıl, Gürcan Duran, İlhan Umuz ve Ayşe Belik katıldı.

Toplantıda; Köklü İl Özel İdaresi tarafından bölgede yapılacak olan içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları ile köy içi yol, çevre ve meydan düzenlemeleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Hacıalioğlu, Çıplak Köyü’nde OPET tarafından yapılacak olan yenileme ve rehabilitasyon çalışmaları hakkında köy komitesine bilgi verdi.

Yapılan çalışmalar ile Çıplak Köyü, Osmanlı Motifleri ile tarihi bir doku kazanarak bölgenin turizm potansiyeline sağlayacağı katkıları köy komitesi ile değerlendiren Vali Tavlı, Çıplak Köyünde yenileme ve rehabilitasyon çalışmalarının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde