Reklam

Çocuk Kültür Evi’nde İkinci Dönem Başladı

Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri’nde ikinci dönem başladı. Kentte bulunan bütün çocuklara kendi tecrübelerini edinebilmeleri için fırsat tanımak ve kendilerini ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunmak amacı ile çalışmalarını sürdüren Çocuk

Çocuk Kültür Evi’nde İkinci Dönem Başladı
Haber Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2018 10:40 Güncel Haberler

Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri’nde ikinci dönem başladı.

Kentte bulunan bütün çocuklara kendi tecrübelerini edinebilmeleri için fırsat tanımak ve kendilerini ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunmak amacı ile çalışmalarını sürdüren Çocuk Kültür Evi, yoğun ilgi ile karşılanan 2018 senesi Yaz Atölyeri’nin ilk dönemini tamamlayıp ikinci döneme başladı.

Çocuk Kültür Evi, ikinci dönem Yaz Atölyeri’nde sanattan dramaya, akıl oyunlarından Troya hikayelerine, makerden/robotik müziğe kadar farklı branşlardan pek çok atölye programı ücretsiz olarak sunulmakta. 5-6, 7-9 ve 10+ yaş aralığındaki çocuklara yönelik olarak hazırlanan programda, ekoloji ve tarih alanında farkındalık oluşturma amacı ile düzenlenen yaz gezileri de bulunmakta.

Çocuk Kültür Evi’nin 13 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında devam edecek Yaz Atölyeleri kapsamında, çocuklar yaratıcılıkları keşfedecek oldukları neşeli ve renkli bir sürece dahil olurken, veliler Çocuk Kültür Evi koordinatörü Evren Aldoğan tarafından gerçekleştirilen veli oryantasyon toplantılarına katılma olanağı buluyor.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya