05 Nisan 2021 Pazartesi

Çocuk Kültür Evi’nde İkinci Dönem Başladı

Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri’nde ikinci dönem başladı. Kentte bulunan bütün çocuklara kendi tecrübelerini edinebilmeleri için fırsat tanımak ve kendilerini ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunmak amacı ile çalışmalarını sürdüren Çocuk

Çocuk Kültür Evi’nde İkinci Dönem Başladı
Haber Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2018 10:40 Güncel Haberler

Çocuk Kültür Evi Yaz Atölyeleri’nde ikinci dönem başladı.

Kentte bulunan bütün çocuklara kendi tecrübelerini edinebilmeleri için fırsat tanımak ve kendilerini ifade edebilecekleri özgür bir ortam sunmak amacı ile çalışmalarını sürdüren Çocuk Kültür Evi, yoğun ilgi ile karşılanan 2018 senesi Yaz Atölyeri’nin ilk dönemini tamamlayıp ikinci döneme başladı.

Çocuk Kültür Evi, ikinci dönem Yaz Atölyeri’nde sanattan dramaya, akıl oyunlarından Troya hikayelerine, makerden/robotik müziğe kadar farklı branşlardan pek çok atölye programı ücretsiz olarak sunulmakta. 5-6, 7-9 ve 10+ yaş aralığındaki çocuklara yönelik olarak hazırlanan programda, ekoloji ve tarih alanında farkındalık oluşturma amacı ile düzenlenen yaz gezileri de bulunmakta.

Çocuk Kültür Evi’nin 13 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında devam edecek Yaz Atölyeleri kapsamında, çocuklar yaratıcılıkları keşfedecek oldukları neşeli ve renkli bir sürece dahil olurken, veliler Çocuk Kültür Evi koordinatörü Evren Aldoğan tarafından gerçekleştirilen veli oryantasyon toplantılarına katılma olanağı buluyor.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde