06 Temmuz 2022 Çarşamba

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Troya Yılıyla Turizme Katkı Sağladık”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2018 Troya Yılı hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti grup toplantısı gerçekleştirildi. Erdoğan, Grup toplantısında 2018 Troya Yılı hakkında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Troya Yılıyla Turizme Katkı Sağladık”
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 14:33 Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2018 Troya Yılı hakkında açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti grup toplantısı gerçekleştirildi. Erdoğan, Grup toplantısında 2018 Troya Yılı hakkında açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018 Troya Yılı’nın katkılarına da değindiği konuşmasında şunları söyledi: “2018’i Troya Yılı ilan etmiştik. Bölgede turizme %60 canlılık getirmiştik.”

“TROYA YILINDA TURİZME KATKI SAĞLADIK”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “TROYA YILINDA TURİZME KATKI SAĞLADIK”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti grup toplantısı gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018 Troya Yılı’nın katkılarına da değindiği konuşmasında şunları aktardı:Troya Yılı ile Bölgeye Canlılık Getirdik!”2018’i Troya Yılı ilan etmiştik. Bu yıl ile birlikte bölgeye %60 bir canlılık getirdik.2019 Göbeklitepe Yılı Olacak! Turizmde çok iyi bir yılı geride bırakıyoruz, önümüzdeki yıl yeni ve daha büyük atılımları gerçekleştireceğiz. Bu çerçevede 2019, Göbeklitepe Yılı olacak. Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman, Gaziantep başta olmak üzere bölgeyi Göbeklitepe Yılı ile birlikte ayağa kaldıracağız.

Çanakkale Kültür ve Turizm Müdürlüğü paylaştı: 25 Aralık 2018 Salı

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde