Destek Kazanan Projelerin Lansmanı Yapıldı

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi desteğe hak kazanan projelerin lansmanını yaptı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2018 Yılı Mesleki Eğitimi Geliştirme Mali Destek Programı Kapsamında desteklemiş olduğu Çanakkale İMKB Mesleki

Destek Kazanan Projelerin Lansmanı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 20 Ocak 2019 5:00 Güncel Haberler

İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi desteğe hak kazanan projelerin lansmanını yaptı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2018 Yılı Mesleki Eğitimi Geliştirme Mali Destek Programı Kapsamında desteklemiş olduğu Çanakkale İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin “Tesisat Teknolojileri ve İklimlendirme Alanı, Mesleki Eğitimle Hayatına Dokun” adlı proje ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde desteklemiş olduğu “3 Boyutlu Çizimle Mesleğimde İlerliyorum” adlı projelerin lansmanı yapıldı.

Lansman programına, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Celil Ateşoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, protokol üyeleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Vali Talı tarafından Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı Deney Setleri Laboratuvarının açılışının yapılmış olduğu programa, laboratuvar ve Teknik Resim Sınıfında öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelinerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alınması ile devam edildi.

Program, protokol üyeleri ve davetlilerce proje sınıflarının ziyaret edilmesi ile sona erdi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde