23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Dikkat! Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü bakım nedeni ile elektrik kesintisi yapılacak. Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme

Dikkat! Elektrik Kesintisi
Haber Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2018 14:38 Güncel Haberler

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü bakım nedeni ile elektrik kesintisi yapılacak.

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre Enerji Nakil Hatlarına yapılacak olan bakım onarım çalışması kapsamında bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.

1 Ağustos 2018 tarihinde 09:30 ve 16:30 saatleri arasında elektrik kesintisinden etkilenecek bölgeler ise; Cumhuriyet Caddesi Bir Kısmı, Abdi İpekçi Caddesi Bir Kısmı, Bülent Dikmenler Sokak, Şehit Özgür Gençoğlu Sokak, Aydınlık Sokak, Naci Dura Sokak, Çetin Emeç Caddesi Bir Kısmı, Uğur Mumcu Caddesi Bir Kısmı, Gençlik Sokak, Eşref Bitlis Sokak, Barış Caddesi Bir Kısmı, Esenler Mahalle Muhtarlığı.

Paylaş:
Jandarma 180 Yaşında

Güncel Haberler

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Güncel Haberler

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Güncel Haberler

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Denetimli serbestlik yükümlüleri fidan dikimi gerçekleştirdi. Denetimli serbestlik yükümlüleri ve açık ceza hükümlüleri ve personeller fidan dikimi yaptı. Denetimli serbestlik