16 Ekim 2019 Çarşamba

Dikkat O Günlerde Park Yasağı Var

Emniyet Müdürlüğü’nden 18 Mart duyurusu. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’nden 17 ve 18 Mart günleri için duyuru yayınladı. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi etkinlikleri çerçevesinde Çanakkale’ye çok sayıda misafir geleceği

Dikkat O Günlerde Park Yasağı Var
Haber Giriş Tarihi: 14 Mart 2019 19:25 Güncel Haberler

Emniyet Müdürlüğü’nden 18 Mart duyurusu.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’nden 17 ve 18 Mart günleri için duyuru yayınladı.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi etkinlikleri çerçevesinde Çanakkale’ye çok sayıda misafir geleceği ve bu durumda da araç yoğunluğu olabileceği düşünülüyor. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ise bazı yerlerde araç parkına izin vermeyecek.

17-18 Mart 2019 tarihlerinde; Şehit Gürol Caddesi, Ziveriye Sokak, Atatürk Caddesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, İnönü Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı, Demircioğlu Caddesi, Atikhisar Caddesi, Troya Caddesi, Pirireis Caddesi, Mehmetçik Bulvarı’da araç parklarına izin verilmeyecek.

Eski İmam Hatip Lisesi bahçesi, Eski Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesi, Eski Halk Kütüphanesinin bulunduğu bölgeler belirtilen tarihlerde otopark olarak kullanılacak.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilimize çok sayıda misafir geleceği ve bu duruma bağlı olarak araç yoğunluğu olabileceği değerlendirilmektedir. Bu kapsamda 17-18 Mart 2019 tarihlerinde; Şehit Gürol Caddesi, Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı, Demircioğlu Caddesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Atikhisar Caddesi, Pirireis Caddesi, Troya Caddesi, Mehmetçik Bulvarı ve Ziveriye Sokakta araç parklarına müsaade edilmeyecektir. Merkezi bölgede Cumhuriyet Bulvarı üzerinde Eski İmam Hatip Lisesi bahçesi, Muammer Aksoy Sokak üzerinde Eski Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesi ile Ordu Sokak üzeri İl Kültür Müdürlüğü arkası Eski Halk Kütüphanesinin bulunduğu bölgeler belirtilen tarihlerde otopark olarak kullanılacaktır. Özellikle 18 Mart günü yoğunluk yaşanmaması adına özel araçlarınızı kullanmayarak, toplu taşıma araçlarını tercih etmenizi, mağduriyet yaşamamanız için belirtilen tarihlerde ilgili güzergahlardaki araç park yasağına ve görevlilerimizin ikazlarına uymanızı rica ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Paylaş:
Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Güncel Haberler

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerine “Mentorluk Eğitimi” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Güncel Haberler

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Kruvaziyer gemisi "Seven Seas Voyager" adlı yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan

Mehmetçik İçin “Sefer ve Zafer Duası”

Güncel Haberler

Mehmetçik İçin “Sefer ve Zafer Duası”

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın zaferle