21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Düğüne Kepçe Üzerinde Gittiler

Dünya evine giren Tuğçe Tutak ve Ömer Tutak, düğün yapacakları salona kepçe ile gitti. Kepçe operatörü olan Ömer Tutak’ın arkadaşları geline ve damat için unutamayacakları bir sürpriz yaptı. Görenleri şaşkına çeviren

Düğüne Kepçe Üzerinde Gittiler
Haber Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2018 11:54 Güncel Haberler

Dünya evine giren Tuğçe Tutak ve Ömer Tutak, düğün yapacakları salona kepçe ile gitti. Kepçe operatörü olan Ömer Tutak’ın arkadaşları geline ve damat için unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Görenleri şaşkına çeviren olay yaşandı. Kepçe operatörü olan Ömer Tutak ve kız arkadaşı Tuğçe Tutak bir süre önce hayatlarını birleştirmek için karar aldı. Hazırlıklara başlayan çifte, düğün günü arkadaşları unutamayacakları bir sürprize imza attı. Ömer Tutak’ın arkadaşları iş makinesi olan kepçeyi evlerinin önüne getirdi.

Damat ile geleni kepçeye bindiren arkadaşları çifte unutmayacak oldukları anlar yaşattı. Kepçenin üzerinde damat ve gelin gören kentliler ise şaşkına döndü. Şaşkın bakışlar içerisinde kepçeden inen çift düğün yapacak oldukları salona girdi.

Arkadaşlarının sürprizi karşısında oldukça mutlu olan çift, düğünlerinde doyasıya eğlendi.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya