Eş Zamanlı Radar Uygulaması Başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde trafik denetimleri gerçekleştirilecek.

Eş Zamanlı Radar Uygulaması Başladı
Haber Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2019 15:13 Güncel Haberler

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri ve Jandarma Trafik tarafından Ülke genelinde 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde radarla trafik denetimi gerçekleştirilecek.

13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak; sürücüleri trafik kural, yasaklama ve kısıtlamalarına uygun şekilde araç kullanmaya yöneltmek, hız ihlalinden kaynaklı trafik kazalarını önlemek ve kaza sonrası meydana gelebilecek can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla tüm Türkiye genelinde iki gün süreyle eş zamanlı radar uygulaması yapılacak.
Radar genelgesi
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il Valiliğine gönderilen Genelge ile yapılacak trafik denetimlerine karşı vatandaşları uyaran yetkililer, saat 09.00-11.30 ila 14.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek denetimlerin 10 saat süreyle gerçekleştirileceği belirtildi.

Buna göre, planlanan 2 günlük süre içerisinde, emniyet ve jandarmadan resmi ve sivil radar ekipleri şehir içi ve şehir dışında görev yapacaklar.

Paylaş:
Çanakkale’de 104 Yıllık Siperler Bulundu

Güncel Haberler

Çanakkale’de 104 Yıllık Siperler Bulundu

Tarihi Gelibolu Yarımadası'nda yapımı devam eden "Arıburnu Yürüyüş Güzergahı" projesi çalışmalarında 104 yıl öncesine ait siperler

Çanakkale’de Yasa Dışı Göçle Mücadele

Güncel Haberler

Çanakkale’de Yasa Dışı Göçle Mücadele

Çanakkale'de yasa dışı göçle mücadele çalışmaları kapsamında 9-13 Eylül'de 483 düzensiz göçmen

Çanakkale Savaşları’ndan Kalma Şehitlik Bulundu

Güncel Haberler

Çanakkale Savaşları’ndan Kalma Şehitlik Bulundu

Çanakkale Savaşları sırasında Anadolu Yakası'nda şehit olan Türk askerlerinden bazılarının naaşlarının defnedildiği Kumkale Şehitliği'nin yeri tespit