25 Nisan 2019 Perşembe

Ezine Gıda İhtisas OSB Konuşuldu

Çanakkale Ticaret Borsası’nda Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi konuşuldu. Ezine Kaymakamı ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali İkram Tuna Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı

Ezine Gıda İhtisas OSB Konuşuldu
Haber Giriş Tarihi: 13 Şubat 2019 21:06 Güncel Haberler

Çanakkale Ticaret Borsası’nda Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi konuşuldu.

Ezine Kaymakamı ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali İkram Tuna Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy yer aldı.
Görüşmede Ezine, Ayvacık ve Bayramiç başta olmak üzere Çanakkale ve hinterlandında bulunan verimli ve geniş alanlarda sinerji ve katme değer oluşturacak ve ayrıca tarımsal üretimin ve hayvancılığın bölge hasılası ve istihdamındaki payının hızla artmasını sağlayacak olan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi konuşuldu.

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile gerçekleştirilen ve yapılmakta olan çalışmaların değerlendirilmiş oldujğu toplantıda, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmaların, yatırım programına uygun ve hızlı bir şekilde yürütülmesi ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Paylaş:
Türk Yıldızları Çanakkale Semalarında

Güncel Haberler

Türk Yıldızları Çanakkale Semalarında

Türk Yıldızları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle Şehitler Abidesi'nde muhteşem bir gösteri

Cepheye Sema Mevlevi Alayı Yürüyüşü Gerçekleştirildi

Güncel Haberler

Cepheye Sema Mevlevi Alayı Yürüyüşü Gerçekleştirildi

Çanakkale Kara Savaşları'nın 104. Yılında, savaşta şehit olan Mevlevi Alayı’nı anmak ve Çanakkale Ruhunu anlatmak amacıyla her yıl düzenlenen “Cepheye

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi