Gençler Osnabrück’e Gidecek

Kardeş Kent Osnabrück’e Çanakkaleli gençler gidecek. Çanakkale Belediyesi ile Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında devam eden kültürel ilişkiler çerçevesinde her sene karşılıklı olarak düzenlenen “Gençlik Değişimi” programına bu sene Çanakkale'den gençler

Gençler Osnabrück’e Gidecek
Haber Giriş Tarihi: 15 Ocak 2019 16:03 Güncelleme: Güncel Haberler

Kardeş Kent Osnabrück’e Çanakkaleli gençler gidecek.

Çanakkale Belediyesi ile Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında devam eden kültürel ilişkiler çerçevesinde her sene karşılıklı olarak düzenlenen “Gençlik Değişimi” programına bu sene Çanakkale’den gençler katılacak.

15 Temmuz – 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Gençlik Değişimi programına katılacak olanlar Kardeş Kent Osnabrück’te hazırlanan gezi programında bir araya gelecekler. Gezi sırasında farklı bir ülkenin kültürünü ve tarihini öğrenme fırsatı elde edecekleri gibi bu değişimler esnasında farklı tecrübeler kazanma fırsatına da sahip olacaklar.

16-20 yaş arasında, Çanakkale’de yaşayanlardan oluşturulacak grup üyelerinin Almanca bilmesi tercih edilecektir. Osnabrück’teki tüm masraflar ( geziler, konaklama vb.) Osnabrück Belediyesi tarafından karşılanacak. Katılmak isteyenler pasaport,vize ve ulaşım masraflarını ise kendileri karşılayacaklar.

Başvuruların 15 Mart 2019 Cuma gününe kadar Çanakkale Belediyesi Kardeş Kent Elçisi Ayyüce Keloğlu’na yapılması gerekmektedir.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde