23 Ekim 2019 Çarşamba

Gençler Osnabrück’e Gidecek

Kardeş Kent Osnabrück’e Çanakkaleli gençler gidecek. Çanakkale Belediyesi ile Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında devam eden kültürel ilişkiler çerçevesinde her sene karşılıklı olarak düzenlenen “Gençlik Değişimi” programına bu sene Çanakkale'den gençler

Gençler Osnabrück’e Gidecek
Haber Giriş Tarihi: 15 Ocak 2019 16:03 Güncelleme: Güncel Haberler

Kardeş Kent Osnabrück’e Çanakkaleli gençler gidecek.

Çanakkale Belediyesi ile Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında devam eden kültürel ilişkiler çerçevesinde her sene karşılıklı olarak düzenlenen “Gençlik Değişimi” programına bu sene Çanakkale’den gençler katılacak.

15 Temmuz – 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Gençlik Değişimi programına katılacak olanlar Kardeş Kent Osnabrück’te hazırlanan gezi programında bir araya gelecekler. Gezi sırasında farklı bir ülkenin kültürünü ve tarihini öğrenme fırsatı elde edecekleri gibi bu değişimler esnasında farklı tecrübeler kazanma fırsatına da sahip olacaklar.

16-20 yaş arasında, Çanakkale’de yaşayanlardan oluşturulacak grup üyelerinin Almanca bilmesi tercih edilecektir. Osnabrück’teki tüm masraflar ( geziler, konaklama vb.) Osnabrück Belediyesi tarafından karşılanacak. Katılmak isteyenler pasaport,vize ve ulaşım masraflarını ise kendileri karşılayacaklar.

Başvuruların 15 Mart 2019 Cuma gününe kadar Çanakkale Belediyesi Kardeş Kent Elçisi Ayyüce Keloğlu’na yapılması gerekmektedir.

Paylaş:
TBMM Eski Başkanı Kahraman’a Fahri Doktora

Güncel Haberler

TBMM Eski Başkanı Kahraman’a Fahri Doktora

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) 2019-2020 akademik yılı açılış töreninde, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TBMM eski başkanlarından İsmail

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Güncel Haberler

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerine “Mentorluk Eğitimi” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Güncel Haberler

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Kruvaziyer gemisi "Seven Seas Voyager" adlı yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan