23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Gönülden Tellere Çanakkale’den Afrine

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından finanse edilen, İl Dernekler Müdürlüğünün ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortağı, Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübünün sahibi ve yürütücüsü olduğu “Gönülden Tellere

Gönülden Tellere Çanakkale’den Afrine
Haber Giriş Tarihi: 09 Ağustos 2018 17:14 Güncel Haberler

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından finanse edilen, İl Dernekler Müdürlüğünün ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortağı, Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübünün sahibi ve yürütücüsü olduğu “Gönülden Tellere Çanakkale’den Afrin’e” isimli projenin ortakları ve yürütücüleri Vali Orhan Tavlıyı’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette, Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulüp Başkanı Ali Yasin Zengin ve Başkan Yardımcısı Şenol Cesur, İl Dernekler Müdürü Resul Karakurt “Gönülden Tellere Çanakkale’den Afrine” isimli proje ile ilgili Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdiler.

19 Eylül 2018 – 18 Mart 2019 tarihleri arasında uygulanacak olan proje; Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Denizli, İstanbul, Manisa, Muğla ve Antalya’da uygulanarak bu şehirler ziyaret edilecek ve proje kapsamında; Çanakkale Savaşlarından başlanılarak Afrin ve 15 Temmuz gibi tarihimizin dönüm noktası olan olaylar, İl Kültür Müdürlüğü ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkalığı tarafından görevlendirilecek tarihçiler tarafından anlatılacak.

Halk Ozanları tarafından tarihimizin bu önemli dönüm noktaları ile ilgili eserlerin seslendirileceği projede kapsamında ayrıca Antalya ilinde gerçekleştirilecek 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Deniz Zaferi Etkinlik programına katılarak final yapılacak.

Paylaş:
Jandarma 180 Yaşında

Güncel Haberler

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Güncel Haberler

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Güncel Haberler

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Denetimli serbestlik yükümlüleri fidan dikimi gerçekleştirdi. Denetimli serbestlik yükümlüleri ve açık ceza hükümlüleri ve personeller fidan dikimi yaptı. Denetimli serbestlik