Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik

Güzelyalı'ya kadın eli değecek. Mutar adayı Elif Çelik Güzelyalı Köyü'nün yeni muhtarı seçildi.

Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik
Haber Giriş Tarihi: 04 Nisan 2019 1:04 Güncel Haberler

Çanakkale Güzelyalı’da muhtarlık yarışını Elif Çelik kazandı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Çanakkale merkeze bağlı Güzelyalı Köyü muhtarlığı için kıyasıya bir yarış yaşandı. Seçim öncesinde rekabetin zirve yaptığı yarışta seçim günü kadın adaylardan en genci olan Elif Çelik ipi göğüsleyerek seçimi kazandı.

Çanakkale’nin yaz aylarında en hareketli bölgelerinden olan, plajı, denizi ve eğlence mekanlarıyla ünlü Güzelyalı’da muhtarlık seçimlerini kadın aday kazandı.

Güzelyalı’da üç kadın bir erkek adayın yarıştığı seçimlerde, Elif Çelik 391 oy alarak yeni muhtar oldu. En güçlü adaylardan biri olarak gösterilen mevcut muhtar Hasan Sağlam 238, Nesrin Çeker 182, Julide Uzsayılır 31 oy aldı.

Sandıkların sayılması ve sonuçların belli olmasının ardından açıklama yapan Elif Çelik “Sevgili komşularım. Seçim sonuçları belli oldu. Bana oy veren, vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sözüm söz. Daha Güzelyalı sözü vermiştim. Sizlerle el ele bunu gerçekleştirmek için var gücümle çalışacağım. Sizleri ve Güzelyalı’mı çok seviyorum.” Diyerek, kendisini oylarıyla destekleyenlere teşekkür etti.

Sosyal medyayı çok iyi kullanarak yaptığı etkinliklerle adından da söz ettiren genç kadın aday Elif Çelik, 37 yaşında evli ve 2 çocuk annesidir.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde