25 Mayıs 2019 Cumartesi

Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik

Güzelyalı'ya kadın eli değecek. Mutar adayı Elif Çelik Güzelyalı Köyü'nün yeni muhtarı seçildi.

Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik
Haber Giriş Tarihi: 04 Nisan 2019 1:04 Güncel Haberler

Çanakkale Güzelyalı’da muhtarlık yarışını Elif Çelik kazandı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Çanakkale merkeze bağlı Güzelyalı Köyü muhtarlığı için kıyasıya bir yarış yaşandı. Seçim öncesinde rekabetin zirve yaptığı yarışta seçim günü kadın adaylardan en genci olan Elif Çelik ipi göğüsleyerek seçimi kazandı.

Çanakkale’nin yaz aylarında en hareketli bölgelerinden olan, plajı, denizi ve eğlence mekanlarıyla ünlü Güzelyalı’da muhtarlık seçimlerini kadın aday kazandı.

Güzelyalı’da üç kadın bir erkek adayın yarıştığı seçimlerde, Elif Çelik 391 oy alarak yeni muhtar oldu. En güçlü adaylardan biri olarak gösterilen mevcut muhtar Hasan Sağlam 238, Nesrin Çeker 182, Julide Uzsayılır 31 oy aldı.

Sandıkların sayılması ve sonuçların belli olmasının ardından açıklama yapan Elif Çelik “Sevgili komşularım. Seçim sonuçları belli oldu. Bana oy veren, vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sözüm söz. Daha Güzelyalı sözü vermiştim. Sizlerle el ele bunu gerçekleştirmek için var gücümle çalışacağım. Sizleri ve Güzelyalı’mı çok seviyorum.” Diyerek, kendisini oylarıyla destekleyenlere teşekkür etti.

Sosyal medyayı çok iyi kullanarak yaptığı etkinliklerle adından da söz ettiren genç kadın aday Elif Çelik, 37 yaşında evli ve 2 çocuk annesidir.

Paylaş:
50 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Hediye Edildi

Güncel Haberler

50 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Hediye Edildi

Türkiye Yardımseverler Derneği Çanakkale Şubesi ve Çanakkale Belediyesi'nin katkılarıyla “Pedallar Hayallere Dönsün” projesi kapsamında, 50 çocuğa 50 bisikletin hediye

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

Güncel Haberler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

25 Mayıs 2019 Cumartesi günü Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan saat 13.30’da “1915 Çanakkale Köprüsü Keson Batırma

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Güncel Haberler

Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Valisini Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret