Güzelyalı Piknik Alanı Büyük İlgi Görüyor

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Güzelyalı Piknik Alanı ve Güzelyalı Halk Plajı’na basın mensupları ile birlikte gezide bulundu. Oturma alanları, mangal yerleri, yeşil alanları başta olmak üzere hem denize girilebilecek hem

Güzelyalı Piknik Alanı Büyük İlgi Görüyor
Haber Giriş Tarihi: 05 Temmuz 2018 11:43 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Güzelyalı Piknik Alanı ve Güzelyalı Halk Plajı’na basın mensupları ile birlikte gezide bulundu.

Oturma alanları, mangal yerleri, yeşil alanları başta olmak üzere hem denize girilebilecek hem de piknik yapılabilecek bir tesise dönüşen Güzelyalı Piknik Alanı hizmet vermeye başladı. Piknik Alanı, sabah 10.00’dan gece 00.00’a kadar hizmet veriyor. Güvenlik görevlisi, tuvalet alanları, çocuk oyun alanları da bulunan piknik alanı, açılmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen kentliler tarafından büyük ilgi görüyor.

Kentliler Çok Memnun

Başkan Gökhan, “Bu alan 8600 metrekare, kullanılabilir yeşil alan da 7000 metrekare. Halka tamamen ücretiz ve açık bir halde. Yeni açtık burayı ancak muazzam bir ilgi var. Buranın bir özelliği de Çanakkale’nin en güzel denizi burada.” diye belirtti. Alandaki piknik masalarının da arttırılacağını belirten Gökhan, burada piknik yapan kentliler ile kısa bir süre sohbet etti. Kentliler, çok beğendikleri bu yatırım için Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde