23 Eylül 2020 Çarşamba

İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu'nun 2018 Yılı III. Dönem Değerlendirme Toplantısı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında İl Özel İdaresi toplantı salonunda yapıldı. Belediye başkanları ve kaymakamların da katılmış olduğu değerlendirme toplantısında, bölge ve

İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 16 Ekim 2018 13:55 Güncel Haberler

İl Koordinasyon Kurulu’nun 2018 Yılı III. Dönem Değerlendirme Toplantısı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında İl Özel İdaresi toplantı salonunda yapıldı.

Belediye başkanları ve kaymakamların da katılmış olduğu değerlendirme toplantısında, bölge ve ilin yatırımcı kurum ve kuruluşları yaptıkları yatırımlarla ilgili sunum yaptılar.

İl Koordinasyon Kurulu’nun değerlendirme toplantısında Vali Tavlı, 2023 hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını, büyük projelerin Türkiye’de bundan sonra da devam edeceğini belirtti.

Çanakkale 1915 Köprüsü ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili olarak yapılan çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Vali Orhan Tavlı, 2018 Troya Yılı’nda ve sonraki senelerde Türkiye’nin ve Çanakkale’nin turizmine büyük bir katkıda bulunacak olan Troya Müzesi’nin tamamlanarak yerli ve yabancı misafirlerin ziyaretine sunulduğunu söyledi.

Vali Tavlı, yatırımlar ile ilgili yaptığı değerlendirmelerden sonra 2018 senesindeki çalışmaların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde