21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

İlk Tepki Yıldıray Ölçek’ten

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı balkonunda asılı bayrağın üzerine bir kişinin ayaklarını atmış şekilde çekilen fotoğrafın sonrasında sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı

İlk Tepki Yıldıray Ölçek’ten
Haber Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2018 17:22 Güncel Haberler

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı balkonunda asılı bayrağın üzerine bir kişinin ayaklarını atmış şekilde çekilen fotoğrafın sonrasında sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek konu ile ilgili açıklama yapan ilk isim oldu.

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı balkonunda asılı bayrağın üzerine bir kişinin ayaklarını atmış şekilde çekilen fotoğrafa ilk açıklama Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’ten geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek sosyal medya üzerinden, “Adını tarihe altın harfler ile yazan Çanakkale’miz de rengini şehitlerimizin kanından alan şanlı Türk Bayrağı’nın İYİ Parti İlk Başkanlığı balkonunda bir partilinin ayaklarının altında olduğuna maalesef şahit olduk. Bu kabul edilemez durum kentimizde de büyük tepkiye yol açmıştır. İYİ Parti saflarında siyaset yapan ve bu yolda giden ayrıca milliyetçiliği iyi bildiğini düşündüğümüz kentlilerimizin de yaşanan bu vahim olaya tepkisiz kalmayacakları düşüncesindeyim. Yaşanan olay ile ilgili ilk olarak o şahsı esef ile kınıyor İYİ Parti İl Başkanı Avukat Eşref Bener Varol’un konu ile ilgili gerekli hassasiyeti gösterecek olduğuna inanıyor ve konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum.” açıklamasını yaptı.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya