İlk Tepki Yıldıray Ölçek’ten

İlk Tepki Yıldıray Ölçek’ten

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı balkonunda asılı bayrağın üzerine bir kişinin ayaklarını atmış şekilde çekilen fotoğrafın sonrasında sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek konu ile ilgili açıklama yapan ilk isim oldu.

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı balkonunda asılı bayrağın üzerine bir kişinin ayaklarını atmış şekilde çekilen fotoğrafa ilk açıklama Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek’ten geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek sosyal medya üzerinden, “Adını tarihe altın harfler ile yazan Çanakkale’miz de rengini şehitlerimizin kanından alan şanlı Türk Bayrağı’nın İYİ Parti İlk Başkanlığı balkonunda bir partilinin ayaklarının altında olduğuna maalesef şahit olduk. Bu kabul edilemez durum kentimizde de büyük tepkiye yol açmıştır. İYİ Parti saflarında siyaset yapan ve bu yolda giden ayrıca milliyetçiliği iyi bildiğini düşündüğümüz kentlilerimizin de yaşanan bu vahim olaya tepkisiz kalmayacakları düşüncesindeyim. Yaşanan olay ile ilgili ilk olarak o şahsı esef ile kınıyor İYİ Parti İl Başkanı Avukat Eşref Bener Varol’un konu ile ilgili gerekli hassasiyeti gösterecek olduğuna inanıyor ve konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum.” açıklamasını yaptı.

Ak Parti Çanakkale İyi Parti

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Autocad Eğitimi Başladı17 Ekim 2018

Autocad Eğitimi Başladı

Çanakkale’de Autocad eğitimleri başladı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı ‘Meslek Liseleri Boyut Değiştiriyor’ projesi kapsamında

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi17 Ekim 2018

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 21

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı17 Ekim 2018

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin otuz dördüncü kuruluş yıldönümü Çanakkale’de düzenlenen tören ile kulandı. Cumhuriyet

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi16 Ekim 2018

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 18