20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

İtalyan Heyetten Atık Su Artırma Tesisinde İnceleme

İtalyan heyet, Çanakkale’de Atık Su Artıma Tesisi ve Solar Çamur Kurutma sisteminde incelemelerde bulundu. İtalya Sicilya Bölgesi Çevre Koruma Kuruluşlarından temsilciler, İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ile Solar Çamur Kurutma Tesisini

İtalyan Heyetten Atık Su Artırma Tesisinde İnceleme
Haber Giriş Tarihi: 13 Aralık 2018 19:15 Güncel Haberler

İtalyan heyet, Çanakkale’de Atık Su Artıma Tesisi ve Solar Çamur Kurutma sisteminde incelemelerde bulundu.

İtalya Sicilya Bölgesi Çevre Koruma Kuruluşlarından temsilciler, İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ile Solar Çamur Kurutma Tesisini inceleyerek bilgiler aldı. Heyet ayrıca Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da makamında ziyaret etti.

Çamur kurutma tesisini, yetkililer ile birlikte inceleyen İtalyan heyet, tesisin faaliyetlerine ilişkin Çanakkale Belediyesi personelinden de bilgiler aldı. Heyet, tesisi atık suyun giriş yapısından itibaren detaylı inceleyerek bilgi alışverişinde bulundular.

Tesisin işleyişini, arıtılmış atık su kalitesini ve çamur bertarafı konusunda yapılanları çok beğendiklerini vurgulayan heyet, aynı zamanda Başkan Gökhan’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Gökhan ve heyet hem tesis çalışmalarına hem de kentteki çalışma ve projelere ilişkin karşılıklı sohbet etme fırsatı buldu.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya