20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret. İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe,

İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 6:04 Güncel Haberler

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

İç Güvenlik Strateji Daire Başkanı Mehmet Sarıgül, Asayiş Başkanı Jandarma Binbaşı Ali Şahiner, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Arif Çeltikoğlu, Sahil Güvenlik Komutanlığı Yarbay Burak Ertok, AFAD Grup Başkanı Davut Şahin, Şef Hülya Aslan, Raportör Nevzat Emre Bolat’ın da bulunduğu ziyarette İçişleri Bakanlığımızın İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi çalışmaları ile ilgili görüşmeler yapıldı.

İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi Heyetinin Çanakkale’de yapacakları çalışmaların ele alındığı ziyarette Vali Tavlı, Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya