İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret. İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe,

İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 6:04 Güncelleme: Güncel Haberler

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

İç Güvenlik Strateji Daire Başkanı Mehmet Sarıgül, Asayiş Başkanı Jandarma Binbaşı Ali Şahiner, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Arif Çeltikoğlu, Sahil Güvenlik Komutanlığı Yarbay Burak Ertok, AFAD Grup Başkanı Davut Şahin, Şef Hülya Aslan, Raportör Nevzat Emre Bolat’ın da bulunduğu ziyarette İçişleri Bakanlığımızın İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi çalışmaları ile ilgili görüşmeler yapıldı.

İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi Heyetinin Çanakkale’de yapacakları çalışmaların ele alındığı ziyarette Vali Tavlı, Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde