İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret. İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe,

İZDES Projesi Heyeti Valiliği Ziyaret Etti
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 6:04 Güncelleme: Güncel Haberler

İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nden Çanakkale Valiliği’ne ziyaret.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesinin çalışma ziyareti çerçevesinde Çanakkale’ye gelen İzleme ve Değerlendirme Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

İç Güvenlik Strateji Daire Başkanı Mehmet Sarıgül, Asayiş Başkanı Jandarma Binbaşı Ali Şahiner, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Arif Çeltikoğlu, Sahil Güvenlik Komutanlığı Yarbay Burak Ertok, AFAD Grup Başkanı Davut Şahin, Şef Hülya Aslan, Raportör Nevzat Emre Bolat’ın da bulunduğu ziyarette İçişleri Bakanlığımızın İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi çalışmaları ile ilgili görüşmeler yapıldı.

İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi Heyetinin Çanakkale’de yapacakları çalışmaların ele alındığı ziyarette Vali Tavlı, Heyet Başkanı Merkez Valisi İbrahim Özefe ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Paylaş:
TBMM Eski Başkanı Kahraman’a Fahri Doktora

Güncel Haberler

TBMM Eski Başkanı Kahraman’a Fahri Doktora

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) 2019-2020 akademik yılı açılış töreninde, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TBMM eski başkanlarından İsmail

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Güncel Haberler

Kadın Girişimcilere Mentorluk Eğitimi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerine “Mentorluk Eğitimi” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Güncel Haberler

Dev yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti

Kruvaziyer gemisi "Seven Seas Voyager" adlı yolcu gemisi Çanakkale Boğazı’ndan