27 Kasım 2021 Cumartesi

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi yapıldı.

Jandarma 180 Yaşında
Haber Giriş Tarihi: 22 Mart 2019 20:52 Güncel Haberler

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180’inci kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi yapıldı.

Çanakakle Valisi Orhan Tavlı, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine katıldı.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Jandarma Genel Komutanlığı personelinin orman varlığının artırılmasına katkılarının sağlanması, personele ağaç orman sevgisinin aşılanması ve fidan dikme alışkanlığının kazandırılması hedefi ile düzenlenen etkinlikte Musaköy mevkiinde altı yüz fidan dikimi gerçekleştirildi.

Programda İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180’inci kuruluş yıldönümü ve bu kapsamda yapılan fidan dikim etkinliği ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.

Sonrasında Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı Alpaslan Baysal, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, 116’ncı Jandarma Eğitim Alay Komutanı Ünal Hayal, Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy, İl Jandarma Komutanlığı 116’ncı Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı personeli fidan dikimi gerçekleştirdi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde