Jülide İskenderoğlu Kadın Kolları MKYK Üyeliğine Seçildi

Jülide İskenderoğlu Kadın Kolları MKYK Üyeliğine Seçildi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu yeniden Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi.

Ülkenin çeşitli bölgelerinden gelen kadın kolları temsilcilerinin katılımıyla coşkulu bir ortamda başlayan seçimlerde, bin 110 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına Lütfiye Selva Çam yeniden seçildi.

Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün ve yönetim kurulu üyeleri, Lapseki Kadın Kolları Başkanı Sevda Kılıç ve kadın kolları yönetiminin de katıldığı kongrede, Jülide İskenderoğlu’nun yeniden Merkez Yürütme Kuruluna seçilmesi partililer tarafından sevinçle karşılandı.

sevda kılıç
Jülide İskenderoğlu seçim öncesinde salonda bulunan koltuklara Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağı yerleştirdikten sonra şu ifadelere yer verdi; “İnanmak ve inandığınız davaya adaya bilmek kendinizi… İşte bütün mesele bu. O zaman Ne olduğunuz, hangi görevde olduğunuzun hiç önemi yok. Slogan da bulursunuz, gelecek misafirlere yer de ayarlarsınız, yer de gösterirsiniz, sandalyelere gururla bayrak da asarsınız. Dava; benim davam diyebilenlerin, zafer de inananların o yüzden… Şükürler olsun benim ülke sevdalısı yol arkadaşlarım var, vekilinden, mahalle teşkilatına, üyesinden Genel Başkan yardımcısına. Bu ülkenin geleceği için çalışan tüm yol arkadaşlarımızın yolu açık olsun.”

Çanakkale Gülsüm Üstün Jülide İskenderoğlu Sevda Kılıç

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Lapseki’de19 Ekim 2018

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Lapseki’de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Lapseki Ülkü Ocakları’nı ziyaret

Elektrik Kesintisi İptal Edildi19 Ekim 2018

Elektrik Kesintisi İptal Edildi

21 Ekim Pazar günü yapılması planlanan arıza çalışması ileri tarihe ertelendi. Pazar günü elektrik

Karabigalı Alperen Berberoğlu’ndan Büyük Başarı18 Ekim 2018

Karabigalı Alperen Berberoğlu’ndan Büyük Başarı

Ailesi Karabigalı olan Alperen Berberoğlu’ndan radyasyonu engelleyen yelek yaptı. Balıkesir Şehit Prof. Dr. İlhan

TVF Yönetim Kurulu Üyesinden Ülgür Gökhan’a Ziyaret18 Ekim 2018

TVF Yönetim Kurulu Üyesinden Ülgür Gökhan’a Ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Çanakkaleli Salih Yıldız, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür