Jülide İskenderoğlu Kadın Kolları MKYK Üyeliğine Seçildi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan

Jülide İskenderoğlu Kadın Kolları MKYK Üyeliğine Seçildi
Haber Giriş Tarihi: 04 Ağustos 2018 23:07 Güncelleme: Güncel Haberler

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu yeniden Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu üyeliğine seçildi.

Ülkenin çeşitli bölgelerinden gelen kadın kolları temsilcilerinin katılımıyla coşkulu bir ortamda başlayan seçimlerde, bin 110 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına Lütfiye Selva Çam yeniden seçildi.

Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün ve yönetim kurulu üyeleri, Lapseki Kadın Kolları Başkanı Sevda Kılıç ve kadın kolları yönetiminin de katıldığı kongrede, Jülide İskenderoğlu’nun yeniden Merkez Yürütme Kuruluna seçilmesi partililer tarafından sevinçle karşılandı.

sevda kılıç
Jülide İskenderoğlu seçim öncesinde salonda bulunan koltuklara Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağı yerleştirdikten sonra şu ifadelere yer verdi; “İnanmak ve inandığınız davaya adaya bilmek kendinizi… İşte bütün mesele bu. O zaman Ne olduğunuz, hangi görevde olduğunuzun hiç önemi yok. Slogan da bulursunuz, gelecek misafirlere yer de ayarlarsınız, yer de gösterirsiniz, sandalyelere gururla bayrak da asarsınız. Dava; benim davam diyebilenlerin, zafer de inananların o yüzden… Şükürler olsun benim ülke sevdalısı yol arkadaşlarım var, vekilinden, mahalle teşkilatına, üyesinden Genel Başkan yardımcısına. Bu ülkenin geleceği için çalışan tüm yol arkadaşlarımızın yolu açık olsun.”

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde