04 Temmuz 2022 Pazartesi

Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Jülide İskenderoğlu, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyarette bulundu. Kentlilerin oyları ile milletvekili seçilen Jülide İskenderoğlu, mazbatasını almasından sonra Ankara’ya hareket etmişti. Yemin ettiği mecliste çalışmalara hızlı başlayan İskenderoğlu,

Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2018 11:56 Güncel Haberler

Jülide İskenderoğlu, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyarette bulundu.

Kentlilerin oyları ile milletvekili seçilen Jülide İskenderoğlu, mazbatasını almasından sonra Ankara’ya hareket etmişti. Yemin ettiği mecliste çalışmalara hızlı başlayan İskenderoğlu, yoğun mesaisine ara vererek ilk fırsatta Çanakkale’ye geldi.

İskenderoğlu’nun seçim bölgesinde ki ilk teması oldukça anlamlı ve duygu yüklü oldu. Milletvekili olmadan önce de sürekli olarak ziyaret ettiği Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni bir kez daha ziyarette bulunan İskenderoğlu ailem demiş olduğu gazi ve şehir ailelerinden helallik aldı.

Çanakkale’ye gelir gelmez Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyaret eden Jülide İskenderoğlu’na AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve partililer eşlik etti. Vakıf üyesi gazi ve şehit aileleri ile beraber İskenderoğlu’nu karşılayan Başkan Gülşen Uz; “Derneğimizi kurduğumuz günden bu güne kadar hep yanımızda bizim ile oldun. Biz bir aileyiz ve sende bizim hem kardeşimiz hem de vekilimizsin.” dedi.

Şehitler diyarı Çanakkale’nin bir vekili ve evladı olarak, ziyaret turuna başlayacaksam ilk olarak burada olmam gerektiğine inandım diyen İskenderoğlu; “Burası benim evim, sizlerde ailemsiniz. Bu sebep ile benim için burada sizler ile beraber olmak oldukça anlamlı ve önemli. Gazi ve şehit yakınları ile senelerdir birlikteyiz. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha güzel şeyler yapacağımız. Dün yaptıklarımız aslında yarın yapacaklarımızın bir işaret niteliğinde. Allah beraberliğimizi ve birlikteliğimizi bozmasın, şehitlerimize dualarımızı eksik etmesin.” dedi.

Ziyaret programı sonunda Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz tarafından, Jülide İskerderoğlu’na günün anlam ve önemine yönelik olarak hediye verildi. Çanakkale’nin siyasi haritasının bulunduğu panoda her ilçenin üzerinde şehit olanların adını yazdığını gören İskenderoğlu’nun duygulanmış olduğu gözlerden kaçmadı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde