Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Jülide İskenderoğlu, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyarette bulundu.

Kentlilerin oyları ile milletvekili seçilen Jülide İskenderoğlu, mazbatasını almasından sonra Ankara’ya hareket etmişti. Yemin ettiği mecliste çalışmalara hızlı başlayan İskenderoğlu, yoğun mesaisine ara vererek ilk fırsatta Çanakkale’ye geldi.

İskenderoğlu’nun seçim bölgesinde ki ilk teması oldukça anlamlı ve duygu yüklü oldu. Milletvekili olmadan önce de sürekli olarak ziyaret ettiği Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni bir kez daha ziyarette bulunan İskenderoğlu ailem demiş olduğu gazi ve şehir ailelerinden helallik aldı.

Çanakkale’ye gelir gelmez Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyaret eden Jülide İskenderoğlu’na AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve partililer eşlik etti. Vakıf üyesi gazi ve şehit aileleri ile beraber İskenderoğlu’nu karşılayan Başkan Gülşen Uz; “Derneğimizi kurduğumuz günden bu güne kadar hep yanımızda bizim ile oldun. Biz bir aileyiz ve sende bizim hem kardeşimiz hem de vekilimizsin.” dedi.

Şehitler diyarı Çanakkale’nin bir vekili ve evladı olarak, ziyaret turuna başlayacaksam ilk olarak burada olmam gerektiğine inandım diyen İskenderoğlu; “Burası benim evim, sizlerde ailemsiniz. Bu sebep ile benim için burada sizler ile beraber olmak oldukça anlamlı ve önemli. Gazi ve şehit yakınları ile senelerdir birlikteyiz. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha güzel şeyler yapacağımız. Dün yaptıklarımız aslında yarın yapacaklarımızın bir işaret niteliğinde. Allah beraberliğimizi ve birlikteliğimizi bozmasın, şehitlerimize dualarımızı eksik etmesin.” dedi.

Ziyaret programı sonunda Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz tarafından, Jülide İskerderoğlu’na günün anlam ve önemine yönelik olarak hediye verildi. Çanakkale’nin siyasi haritasının bulunduğu panoda her ilçenin üzerinde şehit olanların adını yazdığını gören İskenderoğlu’nun duygulanmış olduğu gözlerden kaçmadı.

Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Jülide İskenderoğlu

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Dikkat Elektrik Kesintisi Var18 Aralık 2018

Dikkat Elektrik Kesintisi Var

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre elektrik

Çanakkale’de Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor18 Aralık 2018

Çanakkale’de Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor

Çanakkale’de kuvvetli kar yağışı bekleniyor. 18 Aralık Salı günü akşam saatlerinden sonra Çanakkale’de kuvvetli

Ülgür Gökhan’dan Güney Akçer’e Ziyaret17 Aralık 2018

Ülgür Gökhan’dan Güney Akçer’e Ziyaret

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İdare Mahkemesi Başkanı Güney Akçer’e ziyarette bulundu. Çanakkale

Yeni Yaş Sebze ve Meyve Hali Açıldı17 Aralık 2018

Yeni Yaş Sebze ve Meyve Hali Açıldı

Çanakkale Belediyesi Yeni Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin açılış töreni 17 Aralık 2018 Pazartesi