Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Jülide İskenderoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret

Jülide İskenderoğlu, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyarette bulundu.

Kentlilerin oyları ile milletvekili seçilen Jülide İskenderoğlu, mazbatasını almasından sonra Ankara’ya hareket etmişti. Yemin ettiği mecliste çalışmalara hızlı başlayan İskenderoğlu, yoğun mesaisine ara vererek ilk fırsatta Çanakkale’ye geldi.

İskenderoğlu’nun seçim bölgesinde ki ilk teması oldukça anlamlı ve duygu yüklü oldu. Milletvekili olmadan önce de sürekli olarak ziyaret ettiği Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni bir kez daha ziyarette bulunan İskenderoğlu ailem demiş olduğu gazi ve şehir ailelerinden helallik aldı.

Çanakkale’ye gelir gelmez Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi’ni ziyaret eden Jülide İskenderoğlu’na AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve partililer eşlik etti. Vakıf üyesi gazi ve şehit aileleri ile beraber İskenderoğlu’nu karşılayan Başkan Gülşen Uz; “Derneğimizi kurduğumuz günden bu güne kadar hep yanımızda bizim ile oldun. Biz bir aileyiz ve sende bizim hem kardeşimiz hem de vekilimizsin.” dedi.

Şehitler diyarı Çanakkale’nin bir vekili ve evladı olarak, ziyaret turuna başlayacaksam ilk olarak burada olmam gerektiğine inandım diyen İskenderoğlu; “Burası benim evim, sizlerde ailemsiniz. Bu sebep ile benim için burada sizler ile beraber olmak oldukça anlamlı ve önemli. Gazi ve şehit yakınları ile senelerdir birlikteyiz. İnşallah bundan sonra hep birlikte daha güzel şeyler yapacağımız. Dün yaptıklarımız aslında yarın yapacaklarımızın bir işaret niteliğinde. Allah beraberliğimizi ve birlikteliğimizi bozmasın, şehitlerimize dualarımızı eksik etmesin.” dedi.

Ziyaret programı sonunda Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz tarafından, Jülide İskerderoğlu’na günün anlam ve önemine yönelik olarak hediye verildi. Çanakkale’nin siyasi haritasının bulunduğu panoda her ilçenin üzerinde şehit olanların adını yazdığını gören İskenderoğlu’nun duygulanmış olduğu gözlerden kaçmadı.

Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Jülide İskenderoğlu

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Eski İl Kültür ve Turizm Müdüründen Ziyaret15 Ağustos 2018

Eski İl Kültür ve Turizm Müdüründen Ziyaret

Eski Çanakkale Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nü ziyaret

Tevfikiye Köyü’nde Ev Pansiyonculuğu Eğitimi15 Ağustos 2018

Tevfikiye Köyü’nde Ev Pansiyonculuğu Eğitimi

Tevfikiye Köyü’nde Ev Pansiyonculuğu Eğitimi tamamlandı. Çanakkale Merkeze bağlı Tevfikiye köyünde, 2018 Troya Yılı

“Türkiye Batarsa Okyanuslar Karışır”15 Ağustos 2018

“Türkiye Batarsa Okyanuslar Karışır”

AK Parti Grup Başkenvekili Bülent Turan, Çan İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelerek,

Çanakkale Tabip Odası’ndan Tepki15 Ağustos 2018

Çanakkale Tabip Odası’ndan Tepki

Çanakkale Tabip Odası, yapılması planlanan termik santraller ve madenler ile ilişkili açıklama yaptı. Çanakkale’de