24 Şubat 2020 Pazartesi

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’nde çeşitli servislerde yatmakta olan anneleri ziyaret ederek anneler günlerini kutladı.

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti
Haber Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2019 16:12 Güncel Haberler

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’ndeki anneleri ziyaret etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Çanakkale İl Kadın Kollar Başkanı Gülsüm Üstün ile birlikte Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’ne gitti. Hastanede bulunan Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Otelinde bulunan çocukları hasta anneleri ziyaret ederek annelere moral vererek Anneler Günü’nü kutladılar.

Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Oteli’ndeki her bir anneyle ve anne adayıyla tek tek ilgilenen Jülide İskenderoğlu ve beraberindekiler, anne ve çocukların kaldığı odaları tek tek gezerek çiçek takdim ettiler.

Annelik kavramının, bir karşılığa ve koşula bağlı olmadan sonsuz sevgi, şefkat ve merhamete dayanan çok özel bir kavram olduğunu belirten Jülide İskenderoğlu, üzerimizde ödenmez hakları bulunan annelerimizin, fedakârlık ve sabırları hiçbir maddi değerle kıyaslanamaz, ölçülemez olduğunu kaydederek anneleri ve anne adaylarını kutladı.

Paylaş:
İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde

Böbrek Yetmezliği Hastası İrem’in Karne Heyecanı

Güncel Haberler

Böbrek Yetmezliği Hastası İrem’in Karne Heyecanı

Çanakkale'de, genetik bir hastalığa bağlı olarak doğuştan böbrek yetmezliği hastası olan 9 yaşındaki İrem Matur, karne heyecanını evinde

Biz Anadoluyuz Projesi Gezileri Sona Erdi

Güncel Haberler

Biz Anadoluyuz Projesi Gezileri Sona Erdi

İçişleri Bakanlığı tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle, Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında İstanbul’dan Çanakkale’ye düzenlenen geziler sona