20 Mayıs 2019 Pazartesi

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’nde çeşitli servislerde yatmakta olan anneleri ziyaret ederek anneler günlerini kutladı.

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti
Haber Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2019 16:12 Güncel Haberler

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’ndeki anneleri ziyaret etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Çanakkale İl Kadın Kollar Başkanı Gülsüm Üstün ile birlikte Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’ne gitti. Hastanede bulunan Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Otelinde bulunan çocukları hasta anneleri ziyaret ederek annelere moral vererek Anneler Günü’nü kutladılar.

Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Oteli’ndeki her bir anneyle ve anne adayıyla tek tek ilgilenen Jülide İskenderoğlu ve beraberindekiler, anne ve çocukların kaldığı odaları tek tek gezerek çiçek takdim ettiler.

Annelik kavramının, bir karşılığa ve koşula bağlı olmadan sonsuz sevgi, şefkat ve merhamete dayanan çok özel bir kavram olduğunu belirten Jülide İskenderoğlu, üzerimizde ödenmez hakları bulunan annelerimizin, fedakârlık ve sabırları hiçbir maddi değerle kıyaslanamaz, ölçülemez olduğunu kaydederek anneleri ve anne adaylarını kutladı.

Paylaş:
Tıbbiyeli şehitler 57’nci Alay’da Anıldı

Güncel Haberler

Tıbbiyeli şehitler 57’nci Alay’da Anıldı

Sağlık-Sen Çanakkale Şubesi tarafından, Çanakkale Savaşları'nda şehit olan tıbbiyeli öğrenciler için "Tıbbiyeden Şehadete" programı düzenlendi. 57'nci Alay Şehitliği önünde düzenlenen

Engellilerin Askerlik Heyecanı

Güncel Haberler

Engellilerin Askerlik Heyecanı

Çanakkale'de 8 engelli genç, "Engelliler Haftası" dolayısıyla temsili olarak askerlik yaparak terhis belgesi almanın heyecanını yaşadı. Çanakkale Boğaz ve Garnizon

ÇÖMÜ’den Hareket Engel Tanımaz Projesi

Güncel Haberler

ÇÖMÜ’den Hareket Engel Tanımaz Projesi

ÇÖMÜ'den engelli çocuklar için Hareket Engel Tanımaz Projesi