15 Temmuz 2019 Pazartesi

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’nde çeşitli servislerde yatmakta olan anneleri ziyaret ederek anneler günlerini kutladı.

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti
Haber Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2019 16:12 Güncel Haberler

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’ndeki anneleri ziyaret etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Çanakkale İl Kadın Kollar Başkanı Gülsüm Üstün ile birlikte Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’ne gitti. Hastanede bulunan Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Otelinde bulunan çocukları hasta anneleri ziyaret ederek annelere moral vererek Anneler Günü’nü kutladılar.

Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Oteli’ndeki her bir anneyle ve anne adayıyla tek tek ilgilenen Jülide İskenderoğlu ve beraberindekiler, anne ve çocukların kaldığı odaları tek tek gezerek çiçek takdim ettiler.

Annelik kavramının, bir karşılığa ve koşula bağlı olmadan sonsuz sevgi, şefkat ve merhamete dayanan çok özel bir kavram olduğunu belirten Jülide İskenderoğlu, üzerimizde ödenmez hakları bulunan annelerimizin, fedakârlık ve sabırları hiçbir maddi değerle kıyaslanamaz, ölçülemez olduğunu kaydederek anneleri ve anne adaylarını kutladı.

Paylaş:
15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

Güncel Haberler

15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yılı olması sebebiyle Çanakkale Valiliği'nin himayesinde Çanakkale Şehitler Abidesi'nde tören

Tarihi Alan Başkanı’ndan 15 Temmuz Mesajı

Güncel Haberler

Tarihi Alan Başkanı’ndan 15 Temmuz Mesajı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj

Çanakkale Valisi’nden 15 Temmuz Mesajı

Güncel Haberler

Çanakkale Valisi’nden 15 Temmuz Mesajı

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" mesajı