30 Eylül 2023 Cumartesi

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’nde çeşitli servislerde yatmakta olan anneleri ziyaret ederek anneler günlerini kutladı.

Jülide İskenderoğlu’ndan Anneler Günü Ziyareti
Haber Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2019 16:12 Güncel Haberler

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi’ndeki anneleri ziyaret etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Çanakkale İl Kadın Kollar Başkanı Gülsüm Üstün ile birlikte Anneler Günü vesilesiyle Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’ne gitti. Hastanede bulunan Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Otelinde bulunan çocukları hasta anneleri ziyaret ederek annelere moral vererek Anneler Günü’nü kutladılar.

Çocuk Servisi, Kadın Doğum Servisi ve Anne Oteli’ndeki her bir anneyle ve anne adayıyla tek tek ilgilenen Jülide İskenderoğlu ve beraberindekiler, anne ve çocukların kaldığı odaları tek tek gezerek çiçek takdim ettiler.

Annelik kavramının, bir karşılığa ve koşula bağlı olmadan sonsuz sevgi, şefkat ve merhamete dayanan çok özel bir kavram olduğunu belirten Jülide İskenderoğlu, üzerimizde ödenmez hakları bulunan annelerimizin, fedakârlık ve sabırları hiçbir maddi değerle kıyaslanamaz, ölçülemez olduğunu kaydederek anneleri ve anne adaylarını kutladı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde