Kar Küresi Büyük Bir İlgi Gördü

İskele Meydanı’nda bulunan kar küresi vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gördü. Çanakkale Belediyesi tarafından yeni yıl etkinliği çerçevesinde İskele Meydanı’na yerleştirilen kar küresi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Yılbaşına sayılı günler kala

Kar Küresi Büyük Bir İlgi Gördü
Haber Giriş Tarihi: 20 Aralık 2018 10:00 Güncel Haberler

İskele Meydanı’nda bulunan kar küresi vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gördü.

Çanakkale Belediyesi tarafından yeni yıl etkinliği çerçevesinde İskele Meydanı’na yerleştirilen kar küresi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Yılbaşına sayılı günler kala Çanakkale Belediyesi, vatandaşların yeni yıl heyecanını beraber paylaşması hedefi ile İskele Meydanı’na kar küresi kurdu. Kar küresinde Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan fotoğraf çektirdi. Yeni yıl heyecanını ölümsüzleştirmek ve 2018 senesinde son günlerinden güzel bir hatıra kalması hedefi ile Çanakkale Belediyesi tarafından yerleştirilen kar küresi ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Gökhan; “Kar küremizin içine girdik ve oturduk, yeni yılı karşıladık. Kar küremiz esasında ayın 29’unda çarşı caddesinde yapılacak olan etkinlik için temin edildi. Ama öncesinde burada sergiledik. Hiç olmazsa insanlar içerisinde fotoğraf çektirsin diye buraya getirdik ve ilgi de çok. Onun için yılbaşı ile birlikte burada kalacak ve kentlilerimiz de bunu kullanacak. Tabi sadece burada değil, çeşitli mahallelere de götürüp oradaki özellikle çocukların kullanımına sunabilirsek güzel olacak.” dedi.

2019 yılı için Başkan Gökhan; “2019 güzel bir sene olacak. Bundan da umutluyuz. Bu ekonomik anlamdaki kötü seneyi geride bırakacağımızı umut ediyorum. Umutsuz yaşanmaz, umut edeceğiz ve gayret edeceğiz. Elbirliği, gönül birliği ile Türk milleti bu zorlukların üstesinden gelir. 2019’da bu zorlukların üstesinden geleceğimizi umut ediyorum. Tüm Çanakkaleliler ile birlikte 2019 senesini iyi geçirebilmek için gayret edeceğiz. Umudumuzu kaybetmeyeceğiz ve umut ile yaşamaya devam edeceğiz.” dedi.

Paylaş:
Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Güncel Haberler

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Çanakkale’de yağlı güreş organizasyonu yapan belediye başkanlarına güreş ağalarından hazyırlı olsun

DİSK’te Başkan Değişti

Güncel Haberler

DİSK’te Başkan Değişti

DİSK Çanakkale Şubesi'nde Metin Ceylan dönemi