Kırkyama Eserleri Sergide

Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği üyeleri tarafından yapılan eserlerin bulunduğu kırkyama sergisi açıldı. Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği tarafından gerçekleştirilen kırkyama sergisi 22 Ekim Pazartesi günü ÇTSO Çanakkale Evi’nde

Kırkyama Eserleri Sergide
Haber Giriş Tarihi: 22 Ekim 2018 18:44 Güncel Haberler

Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği üyeleri tarafından yapılan eserlerin bulunduğu kırkyama sergisi açıldı.

Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği tarafından gerçekleştirilen kırkyama sergisi 22 Ekim Pazartesi günü ÇTSO Çanakkale Evi’nde açıldı.

Kırkyama sergisinin açılışına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Çanakkale Kırkyama ve El Sanatları Derneği üyeleri tarafından yapılan eserlerin bulunduğu sergi açılışında konuşan Başkan Gökhan; “El emeği çok önemli. Özellikle de kadınlarımız bu konuda çok maharetliler. Bu iş Çanakkale’de güzel bir şekilde ilerliyor. Bu sebep ile hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

Kurdele kesimi ile açılışı yapılan sergiyi gezen Başkan Gökhan, el emeği ile hazırlanmış olan kırkyama eserleri hakkında bilgi aldı.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde