Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli

Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne yazmış olduğu dilekçede mahallesinde bulunan çocuk oyun park alanlarına güvenlik kamerası yerleştirilmesi talep etti.

Ülke genelinde son dönemlerde yaşanan kayıp çocuk olayları ve sonrasında yaşanan olaylar zinciri Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu’nu da harekete geçirdi. Muhtar Kızloğlu, Çanakkale Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bir dilekçe yazarak, Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan oyun park alanlarına güvenlik kamerası yerleştirilmesi istedi. Muhtar Kızoğlu sosyal medya hesabında paylaştığı dilekçesinde şu ifadelere yer verdi; “Cevatpaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan çocuk oyun park alanlarında, başta çocuk kaçırma ve taciz olayları olmak üzere, yaşanması muhtemel istenilmeyen olayları önlemek, suçluları caydırmak adına güvenlik kamerası yerleştirilmesini istiyorum.”

Mahallelilere Seslendi

Evren Kızoğlu, belediyeye iletmiş olduğu talebin sonrasında mahallesinde bulunan apartman yöneticilerine de bir çağrıda bulundu. Mahalle sakinlerine ve apartman yöneticilerine sosyal medya hesabı üzerinden seslenen Kızoğlu; “Çok değerli Cevatpaşa Mahallesi sakinleri basından üzülerek takip etmiş olduğumuz çocuk kaçırma ve taciz olayları başta olmak üzere, istenmeyen birçok olayı, gerçekleşmeden önleyebilmek, suçluları caydırmak adına mahalle olarak bir seferberlik başlatıyoruz. Site, apartman ve iş yerlerimize her katı ve sokağımızı her yönden görebilecek güvenli kameraları yerleştireceğiz. İstemediğimiz olaylar bizim ya da komşumuzun başına gelmeden tedbirimizi alıyoruz. Apartman yöneticinizden kesinlikle talep edin.” açıklamasını yaptı.

Çanakkale Cevatpaşa Mahallesi Evren Kızoğlu

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Autocad Eğitimi Başladı17 Ekim 2018

Autocad Eğitimi Başladı

Çanakkale’de Autocad eğitimleri başladı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı ‘Meslek Liseleri Boyut Değiştiriyor’ projesi kapsamında

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi17 Ekim 2018

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 21

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı17 Ekim 2018

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin otuz dördüncü kuruluş yıldönümü Çanakkale’de düzenlenen tören ile kulandı. Cumhuriyet

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi16 Ekim 2018

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 18