21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne yazmış olduğu dilekçede mahallesinde bulunan çocuk oyun park alanlarına güvenlik kamerası yerleştirilmesi talep etti. Ülke genelinde son dönemlerde yaşanan kayıp çocuk olayları ve sonrasında

Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli
Haber Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2018 10:26 Güncel Haberler

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne yazmış olduğu dilekçede mahallesinde bulunan çocuk oyun park alanlarına güvenlik kamerası yerleştirilmesi talep etti.

Ülke genelinde son dönemlerde yaşanan kayıp çocuk olayları ve sonrasında yaşanan olaylar zinciri Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu’nu da harekete geçirdi. Muhtar Kızloğlu, Çanakkale Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bir dilekçe yazarak, Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan oyun park alanlarına güvenlik kamerası yerleştirilmesi istedi. Muhtar Kızoğlu sosyal medya hesabında paylaştığı dilekçesinde şu ifadelere yer verdi; “Cevatpaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan çocuk oyun park alanlarında, başta çocuk kaçırma ve taciz olayları olmak üzere, yaşanması muhtemel istenilmeyen olayları önlemek, suçluları caydırmak adına güvenlik kamerası yerleştirilmesini istiyorum.”

Mahallelilere Seslendi

Evren Kızoğlu, belediyeye iletmiş olduğu talebin sonrasında mahallesinde bulunan apartman yöneticilerine de bir çağrıda bulundu. Mahalle sakinlerine ve apartman yöneticilerine sosyal medya hesabı üzerinden seslenen Kızoğlu; “Çok değerli Cevatpaşa Mahallesi sakinleri basından üzülerek takip etmiş olduğumuz çocuk kaçırma ve taciz olayları başta olmak üzere, istenmeyen birçok olayı, gerçekleşmeden önleyebilmek, suçluları caydırmak adına mahalle olarak bir seferberlik başlatıyoruz. Site, apartman ve iş yerlerimize her katı ve sokağımızı her yönden görebilecek güvenli kameraları yerleştireceğiz. İstemediğimiz olaylar bizim ya da komşumuzun başına gelmeden tedbirimizi alıyoruz. Apartman yöneticinizden kesinlikle talep edin.” açıklamasını yaptı.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya