Kültür Müdürleri Toplandı

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, başkanlığında düzenlenen “İl Müdürleri İstişare Toplantısı” on sekiz ilin kültür ve turizm müdürünün katılımı ile gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Emek Binası Yılmaz

Kültür Müdürleri Toplandı
Haber Giriş Tarihi: 26 Kasım 2018 14:25 Güncel Haberler

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, başkanlığında düzenlenen “İl Müdürleri İstişare Toplantısı” on sekiz ilin kültür ve turizm müdürünün katılımı ile gerçekleştirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Emek Binası Yılmaz Çolpan Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alpaslan’ın yanı sıra, Çanakkale, Antalya, İstanbul, Mardin, Şanlıurfa, İzmir, Hatay, Afyonkarahisar, Muğla, Aydın, Konya, Diyarbakır, Nevşehir, Gaziantep, Denizli, Bursa, Trabzon ve Ankara İl Müdürleri ve çeşitli illerden gelen kazı başkanları katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Bakan Ersoy’a Çanakkale’de yürütülen projeler ile gerçekleştirilmesi planlanan uygulamalar, yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yürütülen projelerin sunumları ve bakanlık birimlerinin değerlendirmesi ile devam etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde