Limak Enerji İftar Yemeği Düzenledi

Limak Enerji Şirketler Grubu, yakşalık 500 kişinin katıldığı iftar yemeğini Aqua Hall Çanakkale'de gerçekleştirdi.

Limak Enerji İftar Yemeği Düzenledi
Haber Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2019 12:19 Güncel Haberler

Limak Enerji Grubu, dördüncü ve son iftarını Çanakkale’de gerçekleştirdi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftar yemeğinde dualar eşliğinde oruçlar açıldı.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu, kurum aidiyetini pekiştirmek ve kutsal Ramazan Ayının getirdiği birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak amacıyla her yıl hizmet bölgesindeki çalışanlarıyla iftar sofrasında bir araya geliyor. Limak Enerji Grubu’nun Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da gerçekleştirdiği iftar etkinliklerine kurum çalışanları ve aileleri katılıyor.

Gelenekselleşen iftar yemeklerinde çalışanların kaynaşarak yeni dostluklar kurması beklenirken, Ramazan Ayının birleştirici gücüyle hoşça vakit geçirilmesi de amaçlanıyor.
Limak Enerji’nin bu yıl düzenlediği iftar programının dördüncü ve sonuncusunu, 27 Mayıs Pazartesi günü Çanakkale’de gerçekleştirildi.
İftara, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Gökay Fatih Danacı, Limak Enerji Uludağ Elektrik Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu’nun yanı sıra Limak Enerji çalışanları ve aileleri ile birlikte toplam 500 kişi katıldı. Tasavvuf müziği dinletisi ile başlayan programda ezanın okunmasıyla birlikte dua edilerek oruçlar açıldı.

Limak Enerji Grubu hizmet bölgelerindeki geleneksel iftar etkinliklerine ilk olarak Yalova’da başladı. Ardından Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’de gerçekleşen iftarlara Limak Enerji personeli ve aileleriyle birlikte 3 binin üzerinde kişi katılım gösterdi.

İftar yemeğinde konuşan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programlarımızla bu yıl da hizmet verdiğimiz 4 il olan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da çalışanlarımız ile bir araya gelip, Ramazan Ayının manevi atmosferinde hep beraber oruçlarımızı açtık. İftarımıza katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyor; Ramazan Ayının artık sonlarına yaklaşırken, yaklaşan Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum” dedi.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ise yaptığı selamlama konuşmasında, Ramazan Ayı’nın getirdiği manevi iklime değinerek, Limak Enerji ailesi olarak bir arada olmanın önemini vurguladı. Gümüşlü, tüm çalışan ve ailelerine iftar davetine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Ramazan Ayının hepimize sağlık, başarı ve bereket getirmesini diliyorum. Bir arada olmamız vesilesi ile şimdiden hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum” diye konuştu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde