17 Ağustos 2022 Çarşamba

Limak Enerji Öderken Kazandırıyor

Sektörün öncü şirketlerinden olan Limak Enerji, sektörde bir ilki daha hayata geçirerek, Türkiye’nin ilk online cüzdanı olan fastPay mobil uygulaması ile elektrik faturalarını öderken müşterilerine yüzde beş indirim kazandırıyor. Beş milyonluk

Limak Enerji Öderken Kazandırıyor
Haber Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2018 14:04 Güncel Haberler

Sektörün öncü şirketlerinden olan Limak Enerji, sektörde bir ilki daha hayata geçirerek, Türkiye’nin ilk online cüzdanı olan fastPay mobil uygulaması ile elektrik faturalarını öderken müşterilerine yüzde beş indirim kazandırıyor.

Beş milyonluk bir nüfusa hizmet veren Limak Enerj, müşterilerine faturalarını öderken %5 indirim hakkı sunuyor. Sektörün öncü şirketlerinden olan Limak Enerji, sektörde bir ilki daha hayata geçirerek, Türkiye’nin ilk online cüzdanı olan fastPay mobil uygulaması ile elektrik faturalarını öderken müşterilerine %5 indirim kazandırıyor. Limak Enerji müşterilerine özel olarak sunulan bu çalışma ile artık fatura ödemelerinde kazandıran bir döneme geçilmiş oldu.

“Fatura Ödemelerinde Kazandıran Dönem”

Uygulamanın başlamış olduğu tarih olan 1 Mayıs’tan günümüze kadar pek çok müşterinin indirimli fatura ödeme olanağından yararlanmış olduğu bu işbirliğine ilgi giderek artmakta. FastPay uygulaması hem zamandan tasarruf sağlayacakları hem de işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilecekleri bir yöntem sunan Limak Enerji, bu uygulama sayesinde elektrik faturası ödemelerinde yeni bir dönem başlatmış oldu.

Elektrik fatura ücretinin ödenmesi fastPay aracılığı ile gerçekleştirilen elektrik aboneleri %5 indirim kazanırken; söz konusu olan indirim tutarı, kullanıcının fastPay bakiyesine yüklenmekte. 150 Türk Lirası’na kadar yapılan ödemelerde %5 indirim olanağı sunan mobil uygulama ile müşteriler indirimlerini fastPay hesabında biriktirerek, nakit olarak ATM’den çekebilecekleri gibi farklı fatura ödeme imkanı da sunuyor.

Hem konut hem de ticari müşterilerin ödeme gerçekleştirebildiği fastPay uygulamasında otomatik ödeme talimalatı olanlar da unutulmamış. Otomatik ödeme talimatı olan müşteriler de, son ödeme tarihine kadar en geç bir gün kala ödemelerini fastPay üzerinden gerçekleştirir ise, %5 indirimden faydalanabilmekte. Tüm bankalara ait kredi kartlarının eklenebildiği fastPay uygulaması kredi kartlarına uygulanan komisyonu da ortadan kaldırmakta.

“Müşteri Memnuniyeti, Kalitenin Artmasının Anahtarıdır.”

Serbest tüketici limiti aranmaksızın yüzde beş indirim sunan fastPay uygulaması hakkında Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdür Ali Erman Aytac “Müşterilerimize; bu uygulama ile ödeme yaptıkları zaman hem zamandan kazanma hem de indirimden yararlanma imkanı sunuyoruz. Müşteri işlem merkezlerimize gelmeden, herhangi bir indirim sözleşmesi imzalamadan müşterilerimiz elektrik faturalarını öderken indirimden yararlanıyor. Türkiye’de hizmet vermiş olduğumuz bölgenin dinamikleri ve beklentileri göz önünde bulundurarak işbirliği yapmış olduğumuz fastPay kampanyası, bu bölgelerde çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Müşteri memnuniyeti sektörde kalitenin artmasının anahtarıdır. Yatırımlarımızı planlarken en önemli paydaşımız olan müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini, müşterilerimize nasıl avantajlar sunabileceğimizi göz önüne alıyoruz. Müşteri memnuniyeti kurumsal kültür durumuna gelen şirketimizde, 2018 senesinin sonuna kadar memnuniyeti yüzdesini yüzde doksan üzerine çıkarmayı amaçlıyoruz.” dedi

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde