Limak Enerji Öderken Kazandırıyor

Limak Enerji Öderken Kazandırıyor

Sektörün öncü şirketlerinden olan Limak Enerji, sektörde bir ilki daha hayata geçirerek, Türkiye’nin ilk online cüzdanı olan fastPay mobil uygulaması ile elektrik faturalarını öderken müşterilerine yüzde beş indirim kazandırıyor.

Beş milyonluk bir nüfusa hizmet veren Limak Enerj, müşterilerine faturalarını öderken %5 indirim hakkı sunuyor. Sektörün öncü şirketlerinden olan Limak Enerji, sektörde bir ilki daha hayata geçirerek, Türkiye’nin ilk online cüzdanı olan fastPay mobil uygulaması ile elektrik faturalarını öderken müşterilerine %5 indirim kazandırıyor. Limak Enerji müşterilerine özel olarak sunulan bu çalışma ile artık fatura ödemelerinde kazandıran bir döneme geçilmiş oldu.

“Fatura Ödemelerinde Kazandıran Dönem”

Uygulamanın başlamış olduğu tarih olan 1 Mayıs’tan günümüze kadar pek çok müşterinin indirimli fatura ödeme olanağından yararlanmış olduğu bu işbirliğine ilgi giderek artmakta. FastPay uygulaması hem zamandan tasarruf sağlayacakları hem de işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilecekleri bir yöntem sunan Limak Enerji, bu uygulama sayesinde elektrik faturası ödemelerinde yeni bir dönem başlatmış oldu.

Elektrik fatura ücretinin ödenmesi fastPay aracılığı ile gerçekleştirilen elektrik aboneleri %5 indirim kazanırken; söz konusu olan indirim tutarı, kullanıcının fastPay bakiyesine yüklenmekte. 150 Türk Lirası’na kadar yapılan ödemelerde %5 indirim olanağı sunan mobil uygulama ile müşteriler indirimlerini fastPay hesabında biriktirerek, nakit olarak ATM’den çekebilecekleri gibi farklı fatura ödeme imkanı da sunuyor.

Hem konut hem de ticari müşterilerin ödeme gerçekleştirebildiği fastPay uygulamasında otomatik ödeme talimalatı olanlar da unutulmamış. Otomatik ödeme talimatı olan müşteriler de, son ödeme tarihine kadar en geç bir gün kala ödemelerini fastPay üzerinden gerçekleştirir ise, %5 indirimden faydalanabilmekte. Tüm bankalara ait kredi kartlarının eklenebildiği fastPay uygulaması kredi kartlarına uygulanan komisyonu da ortadan kaldırmakta.

“Müşteri Memnuniyeti, Kalitenin Artmasının Anahtarıdır.”

Serbest tüketici limiti aranmaksızın yüzde beş indirim sunan fastPay uygulaması hakkında Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdür Ali Erman Aytac “Müşterilerimize; bu uygulama ile ödeme yaptıkları zaman hem zamandan kazanma hem de indirimden yararlanma imkanı sunuyoruz. Müşteri işlem merkezlerimize gelmeden, herhangi bir indirim sözleşmesi imzalamadan müşterilerimiz elektrik faturalarını öderken indirimden yararlanıyor. Türkiye’de hizmet vermiş olduğumuz bölgenin dinamikleri ve beklentileri göz önünde bulundurarak işbirliği yapmış olduğumuz fastPay kampanyası, bu bölgelerde çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Müşteri memnuniyeti sektörde kalitenin artmasının anahtarıdır. Yatırımlarımızı planlarken en önemli paydaşımız olan müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini, müşterilerimize nasıl avantajlar sunabileceğimizi göz önüne alıyoruz. Müşteri memnuniyeti kurumsal kültür durumuna gelen şirketimizde, 2018 senesinin sonuna kadar memnuniyeti yüzdesini yüzde doksan üzerine çıkarmayı amaçlıyoruz.” dedi

Çanakkale fastPay Limak Enerji

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Çanakkale’ye Tekrardan Kar Kapıda21 Şubat 2019

Çanakkale’ye Tekrardan Kar Kapıda

Çanakkale’ye tekrardan kar geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava tahmin raporuna göre; hava sıcaklıkları 10

Babalar Sertifikalarını Aldı21 Şubat 2019

Babalar Sertifikalarını Aldı

Baba Destek Programı’na katılım sağlayan babalar sertifikalarını aldı. Çanakkale Belediyesi ve Anne Destek Eğitim

Fevzipaşalılar Uludağ’a Gitti21 Şubat 2019

Fevzipaşalılar Uludağ’a Gitti

Fevzipaşa Mahallesi sakinleri, Bursa Uludağ gezisine katıldı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bursa Uludağ

Batıklar Dalış Turizmiyle Günyüzüne Çıkıyor20 Şubat 2019

Batıklar Dalış Turizmiyle Günyüzüne Çıkıyor

Çanakkale’de Tarihi Batıklar dalış turizmi ile günyüzüne çıkıyor. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’nın