20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Mavi Kart Uygulaması Başladı

Çanakkale Belediyesi Yat Limanı’nda Mavi Kart uygulaması başladı. Çanakkale Belediyesi Yat Limanı’nda Motorlu deniz taşıtı atıklarının alımı ve dijital olarak takibi için hazırlanan bir sistem olan Mavi Kart uygulaması başladı. Çanakkale bölgesinde

Mavi Kart Uygulaması Başladı
Haber Giriş Tarihi: 30 Kasım 2018 15:26 Güncel Haberler

Çanakkale Belediyesi Yat Limanı’nda Mavi Kart uygulaması başladı.

Çanakkale Belediyesi Yat Limanı’nda Motorlu deniz taşıtı atıklarının alımı ve dijital olarak takibi için hazırlanan bir sistem olan Mavi Kart uygulaması başladı.

Çanakkale bölgesinde bir ilk olan Mavi Kart Uygulaması ile bugüne kadar “Ek-5 Atık Bildirim Formu” ile işletilen sürecin daha hızlı ve kolay olarak yürütülmesi sağlanacak. Bilgiler çevrim içi olarak daha güvenli bir ortamda tutulacak ve gereksinim durumunda anında erişim mümkün olacak. Atık alımı ve bildirimi, hem atık alım tesisleri hem de Mavi Kart sahipleri için kısa süre içinde tamamlanabilecek.

Uygulamanın başlaması ile beraber Mavi Kart, Çanakkale Belediyesi Yat Limanı’nda görevli personelden ya da Mavi Kart Atık Alım Sistemi bulunan tüm marinalardan alınabilir.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya