04 Temmuz 2022 Pazartesi

Mektebim Okullarından Personele İndirim

Mektebim Okullarından, Çanakkale Belediye personeline indirim. Çanakkale Belediyesi ile Mektebim Çanakkale Kampüsü arasında belediye personeline yönelik uygulanacak olan özel indirim protokolü için imzalar atıldı. Başkanlık Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Çanakkale

Mektebim Okullarından Personele İndirim
Haber Giriş Tarihi: 08 Ocak 2019 6:00 Güncel Haberler

Mektebim Okullarından, Çanakkale Belediye personeline indirim.

Çanakkale Belediyesi ile Mektebim Çanakkale Kampüsü arasında belediye personeline yönelik uygulanacak olan özel indirim protokolü için imzalar atıldı.

Başkanlık Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Sürücü, Handan Özyayla Kenar ve Özleyiş Çetin, birim müdürleri, Mektebim Okulları Çanakkale Kampüsü Kurucu Temsilcisi Merih Utkular, Lise Müdürü Uğur Koyuncu ile Halkla İlişkiler ve Veli İlişkileri Müdürü Gözde Nalbant katıldı. İmzaların atılmasının sonrasında Başkan Gökhan hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş ile Çanakkale Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Çanakkale Belediyesi personeline eğitim hizmetlerinde Mektebim Çanakkale Kampüsü’nde yaptıracak oldukları kayıtlarda 2019-2020 öğretim dönemine özel, erken kayıt indirimine ek olarak yüzde on indirim uygulanacak.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde