Mektebim Okullarından Personele İndirim

Mektebim Okullarından, Çanakkale Belediye personeline indirim. Çanakkale Belediyesi ile Mektebim Çanakkale Kampüsü arasında belediye personeline yönelik uygulanacak olan özel indirim protokolü için imzalar atıldı. Başkanlık Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Çanakkale

Mektebim Okullarından Personele İndirim
Haber Giriş Tarihi: 08 Ocak 2019 6:00 Güncel Haberler

Mektebim Okullarından, Çanakkale Belediye personeline indirim.

Çanakkale Belediyesi ile Mektebim Çanakkale Kampüsü arasında belediye personeline yönelik uygulanacak olan özel indirim protokolü için imzalar atıldı.

Başkanlık Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Sürücü, Handan Özyayla Kenar ve Özleyiş Çetin, birim müdürleri, Mektebim Okulları Çanakkale Kampüsü Kurucu Temsilcisi Merih Utkular, Lise Müdürü Uğur Koyuncu ile Halkla İlişkiler ve Veli İlişkileri Müdürü Gözde Nalbant katıldı. İmzaların atılmasının sonrasında Başkan Gökhan hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş ile Çanakkale Belediyesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Çanakkale Belediyesi personeline eğitim hizmetlerinde Mektebim Çanakkale Kampüsü’nde yaptıracak oldukları kayıtlarda 2019-2020 öğretim dönemine özel, erken kayıt indirimine ek olarak yüzde on indirim uygulanacak.

Paylaş:
Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Güncel Haberler

Peynir Festivali’ne Çanakkale Damgası

Çanakkaleli üreticilerinde katıldığı İstanbul Peynir Festivali'nde Çanakkale Peyniri yoğun ilgi

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Güncel Haberler

Güreş Ağalarından Başkanlara Ziyaret

Çanakkale’de yağlı güreş organizasyonu yapan belediye başkanlarına güreş ağalarından hazyırlı olsun

DİSK’te Başkan Değişti

Güncel Haberler

DİSK’te Başkan Değişti

DİSK Çanakkale Şubesi'nde Metin Ceylan dönemi