30 Ocak 2023 Pazartesi

Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Muhtarlar Toplantısı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında yapıldı. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile Çanakkale Deniz Polis Evi’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İlgili kamu kurum ve

Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Haber Giriş Tarihi: 29 Kasım 2018 20:41 Güncel Haberler

Muhtarlar Toplantısı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı başkanlığında yapıldı.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile Çanakkale Deniz Polis Evi’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

İlgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin de katılmış olduğu toplantıda; Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü tarafından Çanakkale’ye yapılan önemli yatırımlar ile ilgili muhtarlara bilgi verdi.
Toplantıda, 18 Mart 2017 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temelleri atılan ve hızla yükselen 1915 Çanakkale Köprüsü ile Çanakkale Turizmine büyük katkı sunacak olan Troya Müzesi ile Çanakkale’nin tarım sektörüne ve ekonomisine büyük katkılar sağlayacak olan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi üzerinde duruldu.

Çanakkale’de Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı,Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere Bakanlıklar tarafından yürütülen ve gerçekleştirilen önemli yatırımlar ele alındığı toplantıda Çanakkale Valisi Orhan Tavlıı, muhtarların istek ve görüşlerini dinledi.

Muhtarların taleplerinin değerlendirilmesi ile ilgili talimat veren Vali Tavlı, muhtarların katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde