29 Şubat 2024 Perşembe

O Panele Sosyal Medya Üzerinden Eleştiri

“Kepez’de Kadın Olmak” isimli panel sosyal medya üzerinden eleştiri aldı. Kepez Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ve Kepez’de bulunan bütün belediye başkan adaylarının katılacak olduğu “Kepez’de Kadın Olmak” isimli panel sosyal medya üzerinden

O Panele Sosyal Medya Üzerinden Eleştiri
Haber Giriş Tarihi: 26 Şubat 2019 16:28 Güncel Haberler

“Kepez’de Kadın Olmak” isimli panel sosyal medya üzerinden eleştiri aldı.

Kepez Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ve Kepez’de bulunan bütün belediye başkan adaylarının katılacak olduğu “Kepez’de Kadın Olmak” isimli panel sosyal medya üzerinden eleştiri aldı.

Kepez’de kadınlar günü için düzenlenecek olan panelde hiç kadın konuşmacı olmuyor oluşu sosyal medya üzerinden eleştiri aldı. Eleştirilerde kadın belediye başkan adayı olmaması ve konuşmacılar arasında kadın olmaması yer aldı.

Sosyal medya üzerinden @sezi_toprakci konu ile ilgili; “Konuşmacı almamışsınız onu anladım, katılmak istersek arkalarda mı oturacağız? Boyum kısa ve kadınım da onun İçin soruyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yine sosyal medya üzerinden @ahmetselimileri konu ile ilgili; “Bence eleştirilecekse, siyasi partiler eleştirilmeli, çünkü davetlilerin hepsi belediye başkan adayları, hiç bir parti kadın belediye başkan adayı göstermemiş, demekki kepezde siyasetle uğracak bir bayan yokmuş, bide burdan bakmak lazım.” ifadelerine yer verdi.

Kepez’de bulunan bütün belediye başkan adaylarının katılacak olduğu panele CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Birol Arslan, AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altıok, MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Serkan Ön, DSP Kepez Belediye Başkan Adayı Erhan Özel, Bağımsız Kepez Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram konuşmacı olarak katılıyor.

Sosyal medya üzerinden gelen eleştiriler;

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde