25 Ekim 2021 Pazartesi

Okullara Spor Malzemesi Desteği

Okullara spor malzemesi desteği. Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi, GESTAŞ katkıları ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından merkez ilçe okullarına spor malzemeleri tören ile dağıtıldı. Saygı

Okullara Spor Malzemesi Desteği
Haber Giriş Tarihi: 04 Ocak 2019 22:35 Güncel Haberler

Okullara spor malzemesi desteği.

Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi, GESTAŞ katkıları ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından merkez ilçe okullarına spor malzemeleri tören ile dağıtıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlanan spor malzemeleri dağıtım programında; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp birer konuşma yaptılar.

Öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerinin katılmış olduğu programda; otuz yedi okula 78.000 Türk Lirası değerinde spor malzemesi dağıtıldı.

Öğrencilere spor malzemelerini dağıtan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider ve protokol üyeleri öğrencileri tebrik ederek başarılar dilediler.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde