02 Aralık 2021 Perşembe

Rotary’den Ülgür Gökhan’a Plaket

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, Rotary Kulübü tarafından teşekkür plaketi verildi. Çanakkale Rotary Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen 30 Ağustos Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışmasına vermiş olduğu destek ve katkılardan dolayı, Başkan

Rotary’den Ülgür Gökhan’a Plaket
Haber Giriş Tarihi: 27 Şubat 2019 15:16 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, Rotary Kulübü tarafından teşekkür plaketi verildi.

Çanakkale Rotary Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen 30 Ağustos Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışmasına vermiş olduğu destek ve katkılardan dolayı, Başkan Gökhan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Çanakkale Rotary Kulübü üyelerinin toplantısına eşi Hale Gökhan ile beraber katılan Başkan Gökhan, plaketten dolayı kulüp üyelerine teşekkür etti. Konu ile ilgili Başkan Gökhan; “Geleneksel olarak düzenlenen yüzme yarışı kentimiz için önemli bir organizasyon. Artık uluslararası bir hal aldı. Önümüzdeki senelerde yabancı katılımcı sayısının daha da artacağına inanıyorum. Bu etkinlik, kentin tanıtımı için çok önemli. Haliyle bu tür organizasyonlara destek olmak bir yerde bizim görevimiz. Bu anlamda plaketiniz için de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıda, Çanakkale Belediyesi bünyesinde toplu taşıma araçlarında görev yapan kadın şoförlere de, Rotary Kulübü tarafından Meslek Onur Ödülü takdim edildi.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde