21 Ağustos 2019 Çarşamba

“Sarıçay Islahı En Kısa Sürede Başlayacak”

Sarıçay'ın en kısa süre içerisinde temizlenmesinin müjdesi verildi.

“Sarıçay Islahı En Kısa Sürede Başlayacak”
Haber Giriş Tarihi: 06 Mart 2019 19:19 Güncel Haberler

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Deniz Ürünleri ve Küçük Balıkçıları Koruma Derneğini ziyaret etti.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi etkinlik ve programa katılmak için Çanakkale’ye geldi. Bakan Pakdemirli, AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı ziyaret sonrasında Barbaros Mahallesi’nde bulunan Deniz Ürünleri ve Küçük Balıkçıları Koruma Derneğini ziyaret etti.

Balıkçılar ile bir araya gelen Bakan Pakdemirli, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı Ayhan Gider ile birlikte Sarıçay’da yapılması hedeflenen temizlik çalışmaları ve ıslah projesini değerlendirdi.
Bakan Pakdemirli, Çanakkale’yi ikiye bölen Sarıçay’ın en kısa süre içerisinde temizlenmesi için çalışmalara başlayacakları müjdesini verdi.

Konu ile ilgili Bakan Pakdemirli sosyal medya üzerinden şu ifadelere yer verdi; “Çanakkale Sarıçay Balıkçı Barınaklarında balıkçı kardeşlerimle bir araya geldik. Balıkçılarımızı dinleyip notlarımızı aldık; Islah projesini en kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.”

Ziyarete, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı Ayhan Gider katıldı.

Paylaş:
Atlı Jandarmalar 1 Yıldır Görev Başında

Güncel Haberler

Atlı Jandarmalar 1 Yıldır Görev Başında

Çanakkale Savaşları'nın geçtiği tarihi Gelibolu Yarımadası'nda jandarma teşkilatı bünyesinde yaklaşık bir yıl önce göreve başlayan atlı birlikler, yaz sezonunda şehitlik

Dev Petrol Arama Platformu Çanakkale Boğazı’nda

Güncel Haberler

Dev Petrol Arama Platformu Çanakkale Boğazı’nda

Bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Kocaeli'deki Dil İskelesi'ne gitmek üzere Yunanistan'ın Sakız Adası'ndan yola çıkan, 115 metre boyunda ve 84

Şehitliklerde Özel Yürüyüş Yolları Yapılıyor

Güncel Haberler

Şehitliklerde Özel Yürüyüş Yolları Yapılıyor

Çanakkale Savaşları'nın yaşandığı yarımadadaki şehitlik ve anıtların düzenli bir şekilde gezilip görülebilmesi amacıyla yürüyüş yolları oluşturulmasına