04 Şubat 2023 Cumartesi

Sarıkamış Şehitleri Anıldı

Sarıkamış Şehitleri, düzenlenen anma programı ile anıldı. Sarıkamış Şehitleri, Çanakkale Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençlik Şühedanın İzinde” programı ile anıldı. Anma yürüyüşü ile başlayan programa; Çanakkale Valisi

Sarıkamış Şehitleri Anıldı
Haber Giriş Tarihi: 07 Ocak 2019 20:31 Güncel Haberler

Sarıkamış Şehitleri, düzenlenen anma programı ile anıldı.

Sarıkamış Şehitleri, Çanakkale Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençlik Şühedanın İzinde” programı ile anıldı.

Anma yürüyüşü ile başlayan programa; Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vali Yardımcısı Vekili Tahir Şahin, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek protokol üyeleri öğrenciler ve vatandaşların  katılımı ile gerçekleştirildi. 

Çağlar Kaynak Semt Sahasında devam eden anma programında saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’in günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapmış olduğu programda Çanakkale Gençlik Merkezinden Furkan Topbaşoğlu “Sarıkamış” isimli şiiri okudu.

Anma programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dualarla son buldu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde