Sosyal Yaşam Evleri’nde Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Çanakkale Belediyesi Troia, Esenler ve Barbaros Sosyal Yaşam Evleri’nde, yetişkinlere ve çocuklara yönelik düzenlenen ücretsiz etkinlikler, grup ve atölye çalışmarı için yeni dönem için kayıtları devam ediyor. Okuma ve Yazma Eğitimi

Sosyal Yaşam Evleri’nde Yeni Dönem Kayıtları Başladı
Haber Giriş Tarihi: 11 Eylül 2018 16:36 Güncelleme: Güncel Haberler

Çanakkale Belediyesi Troia, Esenler ve Barbaros Sosyal Yaşam Evleri’nde, yetişkinlere ve çocuklara yönelik düzenlenen ücretsiz etkinlikler, grup ve atölye çalışmarı için yeni dönem için kayıtları devam ediyor.

Okuma ve Yazma Eğitimi (yetişkin kadın grubuna, 1. ve 2. kademe), Kadından Kadına Destek Grupları, Aile Eğitimi ve Okul Öncesi Eğitimi (anne ve 3-6 yaş arası çocuklarına), Müzik Dinleti Grupları, Masa Tenisi, Kadın Yurttaşlık Grubu, Evlilikte İletişim ve Çatışma Çözme Becerisi, El Sanatları (çini, seramik, bindallı, ahşap boyama, kurdele nakışı, keçe, makrome, üç boyutlu resim, iğne oyası, telkırma, file örme vb.) BADEP-Baba Destek Programı (3-6 yaş çocuğu olan babalar için, mesai saati dışındaki saatlerde düzenlenmektedir), Hazır Giyim, Diksiyon, Yaratıcı Drama, Jimnastik, Satranç, Halk Oyunları, Tiyatro, Doğacanlar (çocuklar için doğayı koruma ve çevreci yaşam eğitimi) Edebiyat Kulübü, İnsan Hakları ve Barış odaklı grup çalışmaları, Uygulama Mutfağı Günleri, Kültürel amaçlı geziler (müze, sinema, tiyatro vb), Çanakkale’yi tanıma etkinlikleri Sosyal Yaşam Evleri’nde, Sosyal Hizmet Uzmanları danışmanlığı ile düzenlenen etkinlikler arasında.

Tüm kentlilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği etkinlikler hakkında detaylı bilgi için Esenler, Troia ve Barbaros Sosyal Yaşam Evleri’ni ziyaret edersiniz.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde