23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Sunucu Elif Tayhan’dan Tanıtım İçin Büyük Proje

Çanakkaleli sunucu ve oyuncu Elif Tayhan, 2018 Troya Senesi için kent tanıtımına katkı sunmaya hazırlanıyor. Tayhan, yapmış olduğu yazılı açıklamada, yaklaşık üç senedir özel bir televizyon kanalında kültürel ve tarihi mekanları

Sunucu Elif Tayhan’dan Tanıtım İçin Büyük Proje
Haber Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2018 12:16 Güncel Haberler

Çanakkaleli sunucu ve oyuncu Elif Tayhan, 2018 Troya Senesi için kent tanıtımına katkı sunmaya hazırlanıyor.

Tayhan, yapmış olduğu yazılı açıklamada, yaklaşık üç senedir özel bir televizyon kanalında kültürel ve tarihi mekanları tanıtarak izleyici ile buluşturmuş olduklarını belirtti.

Bu çalışmayı ekip arkadaşı Kerem Baydar ile sürdürmüş olduklarını ve ülkenin tanıtımı için büyük bir katkı sağlamış olduklarını belirten Tayhan, kendisini adına çok önemli bir çalışma adına kolları sıvamış olduklarını belirtti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 2018 senesini “Troya Yılı” ilan ettiğini hatırlatan Çanakkaleli oyuncu Elif Tayhan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bizler için ülkemizin tanıtımı adına büyük görevler düşüyor. Ne Güzel Yerler gezi tatil programı çekimlerinde 2016 senesinde başladık. İlk durağımız Kuşadası’ydı. Öncesinde işlerimiz yüzünden Kerem Baydar ile Türkiye’nin birçok bölgesini dolaştık sonrasında neden bunu bir format haline getirerek güzel yerleri insanlara aktarmıyoruz dedik. Ve böylelikle serüven başlamış oldu. Ülkemizin tanıtımı adına bizler elimizi taşın altına koyuyoruz. Çekimlerimizde magazinsel bir program yerine kültürel bir program yapıyoruz. Hangi ilimizde ne gibi değerlere sahip isek onları bilmeyenlere duyuruyoruz. Kültür ve Turizm bakanımızdan biz ve benzeri projeleri desteklemesini umuyoruz. Günümüzde en önemli merci olan dijital alanlar o yüzden ülkemizi ne şekilde dünyaya tanıtacak isek biz varız. Yeterki gerekli desteği görebilelim. Şuanda en önem vermiş olduğu konu Troya Yılı. Benim Çanakkaleli olmamın da etkisi ile kendi memleketim adına bir şey yapmak istiyorum. Önümüzdeki günlerde Çanakkale’nin birçok noktasında çekim yapmak için hazırlanıyoruz. Bu çekimler ile Çanakkale’nin turistik ve tarihi yerlerini tüm dünyaya izleme fırsatı sunacağı.” dedi.

Paylaş:
Jandarma 180 Yaşında

Güncel Haberler

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Güncel Haberler

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Güncel Haberler

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Denetimli serbestlik yükümlüleri fidan dikimi gerçekleştirdi. Denetimli serbestlik yükümlüleri ve açık ceza hükümlüleri ve personeller fidan dikimi yaptı. Denetimli serbestlik