20 Mayıs 2019 Pazartesi

Sürekli İşçi Alımı Mülakat Tarihleri Belli Oldu

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne alınacak işçilerin sözlü mülakat tarihleri belli oldu.

Sürekli İşçi Alımı Mülakat Tarihleri Belli Oldu
Haber Giriş Tarihi: 30 Nisan 2019 16:00 Güncel Haberler

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne sürekli çalıştırılmak üzere alınacak 43 işçinin mülakat tarihleri belli oldu.

4857 sayılı iş kanunu, kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik ve kamu kurum ve kuruluşlarına eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere 43 adet işçi alınacak.

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne alınacak olan 43 adet işçinin sözlü mülakatları Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda 8-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların belirtilen tarih ve saatte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
43 adet işçi alımı için 08-9 Mayıs 2019 tarihleri arasında sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara ait liste için tıklayınız.

Paylaş:
Tıbbiyeli şehitler 57’nci Alay’da Anıldı

Güncel Haberler

Tıbbiyeli şehitler 57’nci Alay’da Anıldı

Sağlık-Sen Çanakkale Şubesi tarafından, Çanakkale Savaşları'nda şehit olan tıbbiyeli öğrenciler için "Tıbbiyeden Şehadete" programı düzenlendi. 57'nci Alay Şehitliği önünde düzenlenen

Engellilerin Askerlik Heyecanı

Güncel Haberler

Engellilerin Askerlik Heyecanı

Çanakkale'de 8 engelli genç, "Engelliler Haftası" dolayısıyla temsili olarak askerlik yaparak terhis belgesi almanın heyecanını yaşadı. Çanakkale Boğaz ve Garnizon

ÇÖMÜ’den Hareket Engel Tanımaz Projesi

Güncel Haberler

ÇÖMÜ’den Hareket Engel Tanımaz Projesi

ÇÖMÜ'den engelli çocuklar için Hareket Engel Tanımaz Projesi