25 Ekim 2021 Pazartesi

Tatilciler Dönüş Yolunda

Kurban Bayramı tatilini erken bitiren çok sayıda kişi dönüş yolcuğuna başladı. Edinilen bilgiye göre, bayram tatilini yurdun çeşitli bölgelerine geçiren vatandaşların bir bölümü bayramın üçüncü günü dönüş adına yola çıktı. Çanakkale’deki

Tatilciler Dönüş Yolunda
Haber Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2018 16:14 Güncel Haberler

Kurban Bayramı tatilini erken bitiren çok sayıda kişi dönüş yolcuğuna başladı.

Edinilen bilgiye göre, bayram tatilini yurdun çeşitli bölgelerine geçiren vatandaşların bir bölümü bayramın üçüncü günü dönüş adına yola çıktı. Çanakkale’deki iskelerde sabah saatlerinde başlayan yoğunluk öğleden sonra arttı.
İl merkezi, Lapseki, Kilitbahir, Eceabat ve Gelibolu’daki iskeleleri kullanalar zaman zaman uzun araç kuyrukları oluşturdu.

Sürücüleri özel güvenlik ve trafik polisleri yönlendirerek iskelelere gönderdi.Çanakkale Boğazı ile adalar hattındaki deniz ulaşımını üstlenen GESTAŞ yetkilileri, vatandaşların bu süreçte mağdur olmamaları adına gemilerin saatsiz doldur boşalt sistemi ile sefer yapmış olduğunu ifade etti.

Yetkililer Kurban Tatili süresince Çanakkale Kilitbahir ve Çanakkale Eceabat hattında yedi, Lapseki Gelibolu hattında dört, Gökçeada Kabatepe hattında üç, Geyikli Bozcaada hattında ise iki gemi olmak üzere toplam on altı gemi ile hizmet verilmiş olduğunu kaydetti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde