18 Haziran 2019 Salı

Ticaret Borsası’nda 2018 Değerlendirildi

Çanakkale Ticaret Borsası’nda 2018 yılı değerlendirildi. Çanakkale Ticaret Borsası’nın 2018 senesi değerlendirmesi ve 2019 senesi hedeflerinin ele alınmış olduğu toplantı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Vekili Tahir Şahin,

Ticaret Borsası’nda 2018 Değerlendirildi
Haber Giriş Tarihi: 11 Ocak 2019 17:31 Güncel Haberler

Çanakkale Ticaret Borsası’nda 2018 yılı değerlendirildi.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın 2018 senesi değerlendirmesi ve 2019 senesi hedeflerinin ele alınmış olduğu toplantı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Vekili Tahir Şahin, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Ticaret Borsası üyelerinin katıldığı toplantıda, Çanakkale’nin gıda, tarım ve hayvancılık sektörleri değerlendirildi.

Peynir, zeytincilik, balıkçılık, arıcılık ve meyvecilik gibi farklı sektör temsilcilerinin görüş ve önerilerini dile getirdiği toplantıda, Çanakkale’nin tarım hayvancılık ve gıda sektörüne yapılan yatırımlar ve yapımı devam eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin Çanakkale ekonomisine sağlayacağı katkılar üzerinde duruldu.

Paylaş:
Çanakkale’nin Mavi Bayraklı Plajları Belli Oldu

Güncel Haberler

Çanakkale’nin Mavi Bayraklı Plajları Belli Oldu

Çanakkale'de Mavi Bayraklı plaj sayısı bu yıl 3 oldu. Güzelyalı Halk Plajı, Mega Beach ve Yeni Kordon da ki Barış

Troya Müzesi ‘Avrupa Yılın Müzesi’ Adayı Oldu

Güncel Haberler

Troya Müzesi ‘Avrupa Yılın Müzesi’ Adayı Oldu

Çanakkale'de 5 bin yıllık Troya Antik Kenti girişinde bulunan 12 bin 750 metrekare kapalı alana sahip Troya Müzesi, Avrupa Müze

Çanakkale Sokakları Göle Döndü

Güncel Haberler

Çanakkale Sokakları Göle Döndü

Çanakkale’de sabah saatlerinde başlayan sağanak yağış, nedeniyle bazı cadde ve sokaklar göle