21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Ticaret Borsası’nda 2018 Değerlendirildi

Çanakkale Ticaret Borsası’nda 2018 yılı değerlendirildi. Çanakkale Ticaret Borsası’nın 2018 senesi değerlendirmesi ve 2019 senesi hedeflerinin ele alınmış olduğu toplantı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Vekili Tahir Şahin,

Ticaret Borsası’nda 2018 Değerlendirildi
Haber Giriş Tarihi: 11 Ocak 2019 17:31 Güncel Haberler

Çanakkale Ticaret Borsası’nda 2018 yılı değerlendirildi.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın 2018 senesi değerlendirmesi ve 2019 senesi hedeflerinin ele alınmış olduğu toplantı Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Vekili Tahir Şahin, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Ticaret Borsası üyelerinin katıldığı toplantıda, Çanakkale’nin gıda, tarım ve hayvancılık sektörleri değerlendirildi.

Peynir, zeytincilik, balıkçılık, arıcılık ve meyvecilik gibi farklı sektör temsilcilerinin görüş ve önerilerini dile getirdiği toplantıda, Çanakkale’nin tarım hayvancılık ve gıda sektörüne yapılan yatırımlar ve yapımı devam eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin Çanakkale ekonomisine sağlayacağı katkılar üzerinde duruldu.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya