23 Ağustos 2019 Cuma

Türk Yıldızları Çanakkale Semalarında

Türk Yıldızları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle Şehitler Abidesi'nde muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi.

Türk Yıldızları Çanakkale Semalarında
Haber Giriş Tarihi: 23 Nisan 2019 20:54 Güncel Haberler

Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın akrobasi ekibi Türk Yıldızları, Şehitler Abidesi’nde muşteşem bir gösteri sergiledi.

Türk Yıldızları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Şehitler Abidesi semalarında gösteri uçuşu yaptı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle ziyaretçilerin çoğunluğunun çocuklardan oluştuğu, Çanakkale Savaşları’nın yaşandığı tarihi Gelibolu Yarımadası’nda bulunan Şehitler Abidesi’nde gerçekleştirilen muhteşem gösteri çocukları hayran bıraktı.
Ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlenen Türk Yıldızları gösterisi, yaklaşık 20 dakika devam etti.
Gökyüzünde birbirinden tehlikeli akrobasi hareketleri ziyaretçiler tarafından sık sık alkışlandı. Gösterinin sonunda Türk Yıldızı pilotları tarafından gökyüzüne kalp figürü çizildi.

Çanakkale Şehitler Abidesi üzerinde başarıyla gösterilerini tamamlayan Türk Yıldızları, 24 ve 25 Nisan tarihlerinde Çanakkale Kara Şavaşları Zaferi’nin 104’üncü Yıldönümü’nde de yerli ve yabancı protokolün katılacağı törenlerde gösterilerini tekrarlayacak.

Paylaş:
Maden Bölgesindeki Muhtarlara Bilgilendirme

Güncel Haberler

Maden Bölgesindeki Muhtarlara Bilgilendirme

Çanakkale'de altın ve gümüş madeni arama çalışmalarının yapılacağı bölgeyi kapsayan alanda görev yapan muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantısı

Ali İkram Tuna Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Güncel Haberler

Ali İkram Tuna Veda Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ezine'de ki görev süresini tamamlayan ve Giresun Bulancak Kaymakamı olarak atanan Ali İkram Tuna veda ziyaretlerine devam

Atlı Jandarmalar 1 Yıldır Görev Başında

Güncel Haberler

Atlı Jandarmalar 1 Yıldır Görev Başında

Çanakkale Savaşları'nın geçtiği tarihi Gelibolu Yarımadası'nda jandarma teşkilatı bünyesinde yaklaşık bir yıl önce göreve başlayan atlı birlikler, yaz sezonunda şehitlik