Türkiye Sakatlar Derneğinden Valiliğe Ziyaret

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi’nden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya ziyaret. Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Ümit Burunlular, Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Kadın Kolları Kurulu Başkanı Sevimay Çanlıoğlu ve dernek

Türkiye Sakatlar Derneğinden Valiliğe Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 24 Ocak 2019 13:27 Güncel Haberler

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi’nden Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya ziyaret.

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şube Başkanı Ümit Burunlular, Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Kadın Kolları Kurulu Başkanı Sevimay Çanlıoğlu ve dernek üyeleri Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette, Başkan Ümit Burunlular, Çanakkale Valiliği ve Terzioğlu Vakfı tarafından engellilerinin sanatsal ve sportsal aktivitelere kolayca ulaşımını sağlayacak ulaşım araçlarının alınarak hizmete alınmasından duymuş olduğu memnuniyeti dernek üyeleri ile beraber ifade ederek, derneğin 2019 senedinde yapacak olduğu faaliyetler ve çalışmalar ile ilgili Vali Tavlı’ya bilgi verdi.

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Kadın Kolları Kurulu Başkanı Sevimay Çanlıoğlu da derneğin yeni kurulan Kadın Kolları Kurulu ile ilgili Vali Tavlı’ya bilgi verdi.

Yapılan görüşmelerin sonrasında derneğin başarılı çalışmalarından dolayı üyelerini tebrik eden Vali Tavlı, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ederek Çanakkale Valiliği olarak her zaman dernek ve dernek üyelerinin yapacağı çalışmalara destek olunacağını ifade etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde