TÜRSAB Temsil Kurulu Yeni Yönetiminden, Vali Tavlı’ya Ziyaret

TÜRSAB Temsil Kurulu Yeni Yönetiminden, Vali Tavlı’ya Ziyaret

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Çanakkale – Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Temsil Kurulu Üyeleri Ramazan Altuntaş, Kenan Türkyılmaz, Öztürk Turhan , TÜRSAB Denetim Görevlisi Zeki Tolu, Ofis Sorumlusu Burcu Tunalı, Vali Orhan Tavlı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Vali Orhan Tavlı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Çanakkale – Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek muhabbet etti.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Çanakkale – Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik tarafından TÜRSAB’ın iş ve işlemleri, çalışma alanları ve faaliyetleri ile TÜRSAB tarafından 2018 Troya Yılın’da Çanakkale ve Troya’nın uluslararası ve ulusal tanıtımına katkı sağlayan etkinlikleri ve projeleri hakkında, Tavlıya’ya bilgi verdi.

Çanakkale – Körfez Yöre Temsil Kurulu Yeni Yönetimine “Hayırlı Olsun” temennisinde bulunan Tavlı , ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

Çanakkale Orhan Tavlı

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Autocad Eğitimi Başladı17 Ekim 2018

Autocad Eğitimi Başladı

Çanakkale’de Autocad eğitimleri başladı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı ‘Meslek Liseleri Boyut Değiştiriyor’ projesi kapsamında

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi17 Ekim 2018

Çanakkale ve İlçelerinde Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 21

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı17 Ekim 2018

TEMAD’ın Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin otuz dördüncü kuruluş yıldönümü Çanakkale’de düzenlenen tören ile kulandı. Cumhuriyet

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi16 Ekim 2018

Çanakkale’de Elektrik Kesintisi

Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliği tarafından yapılan açıklamaya göre 18