15 Ağustos 2022 Pazartesi

Uçak Seferleri Tekrardan Başlıyor

İstanbul ve Çanakkale uçak seferleri tekrardan başlıyor.

Uçak Seferleri Tekrardan Başlıyor
Haber Giriş Tarihi: 05 Mart 2019 13:31 Güncel Haberler

Çanakkale-İstanbul uçak seferleri tekrar başlıyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’in girişimleri ile Çanakkale ve İstanbul arasındaki uçak seferleri tekrardan başlıyor.

Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, Çanakkale için çalışmaları devam ediyor. Gider, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, İstanbul-Çanakkale uçak seferlerinin tekrardan başlatılması karalaştırıldı.

Çanakkale’nin gelişmesinin kültür ve turizm hareketlerine bağlı olduğunu belirten Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, bu yönde girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Gider, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kunt, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu üyesi Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu üyesi Akın Yalman, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hakan Pınar’la beraber Türk

Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet

Olmuştur ile bir araya eldi. İstanbul – Çanakkale uçak seferlerinin görüşülmüş olduğu toplantıda, uçak seferlerinin yeniden başlaması kararlaştırıldı.

 

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde