23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Ülgür Gökhan Aday Adaylığını Açıkladı

Ülgür Gökhan, belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. 2002 senesinden bu güne kadar görevde olan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2019 yerel seçimleri öncesinde tekrar aday adayı olduğunu belirterek, başvurusunu Cumhuriyet

Ülgür Gökhan Aday Adaylığını Açıkladı
Haber Giriş Tarihi: 08 Kasım 2018 13:40 Güncel Haberler

Ülgür Gökhan, belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

2002 senesinden bu güne kadar görevde olan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2019 yerel seçimleri öncesinde tekrar aday adayı olduğunu belirterek, başvurusunu Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe binasında yaptı. Ülgür Gökhan’ın aday adaylığı açıklamasına vatandaşlar da katılarak, Gökhan için desteklerini sundu.

Ülgür Gökhan, aday adaylğı açıklamasına eşi Hale Gökhan ve aile üyeleri ile katılırken, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belde ve İlçe Belediye Başkanları ve vatndaşlar katıldı. Ülgür Gökhan, Merkez İlçe Başkanlığında yapmış olduğu konuşmada yeni dönem için aday adaylığı başvurusu yapacağını kaydederek, tüm aday adaylarına da başarı dileklerinde bulundu. Başkan Gökhan, aday adaylığı dosyasını Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’a teslim etti.

Ülgür Gökhan, parti binası önünde kendisini desteklemeye gelen vatandaşlar ile buluştu. Burada bir dizi konuşma yaptı. Programın sonunda Ülgür Gökhan, kendisini tebrik eden kentliler ile yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafları çektirdi.

Paylaş:
Çanakkale’de Deprem Tehlikesi Azaldı

Güncel Haberler

Çanakkale’de Deprem Tehlikesi Azaldı

Çanakkale’de deprem tehlikesi

Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde Satranç Turnuvası

Güncel Haberler

Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde Satranç Turnuvası

Geleneksel Altın Yıllar Satranç Turnuvası sona

Japonya İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’de

Güncel Haberler

Japonya İstanbul Başkonsolosu Çanakkale’de

Japonya'nın İstanbul Başkonsolosu Hisao Nishimaki, Çanakkale'ye gelerek Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret