21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Ülgür Gökhan Eğitime Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Gökhan, eğitime destek çervesinde Salı günü Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik

Ülgür Gökhan Eğitime Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor
Haber Giriş Tarihi: 08 Ocak 2019 18:47 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Gökhan, eğitime destek çervesinde Salı günü Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu.

Her iki okulda da okul yönetimi, öğrenciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Gökhan, okullarda gerçekleştirilen etkinliklere ilişkin bilgiler aldı. Başkan Gökhan ayrıca, okulların fiziki gereksinimleri ve buna bağlı istekleri de dinleyerek not aldı. Okullardaki özel eğitim sınıflarını da ziyaret eden Başkan Gökhan, bu sınıflardaki eğitimin çok önemli olduğunun altını çizerek, okulların gereksinimlerinin giderilmesi konusunda önceliğin özel eğitim sınıflarında olduğunu kaydetti.

Gerçekleştirmiş olduğu sohbetlerde eğitime, öğrencilerin başarısına büyük önem verdiğini belirten Başkan Gökhan, bu neden ile uzun senelerdir eğitime destek ziyaretlerini sürdürdürmüş olduğunu ve imkanlar dahilinde okulların fiziki gereksinimlerini giderildiğini söyledi. Başkan Gökhan’ın ziyaretleri güncel konulara ilişkin sohbetler ile son buldu.

Başkan Gökhan her okul ziyaretinde olduğu gibi, öğretmenlerden gelen istekler doğrultusunda hazırlanan altmış beş adet okuma kitaplarını da okullara takdim etti.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya