18 Haziran 2019 Salı

Ülgür Gökhan Eğitime Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Gökhan, eğitime destek çervesinde Salı günü Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik

Ülgür Gökhan Eğitime Destek Ziyaretlerini Sürdürüyor
Haber Giriş Tarihi: 08 Ocak 2019 18:47 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Gökhan, eğitime destek çervesinde Salı günü Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu.

Her iki okulda da okul yönetimi, öğrenciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Gökhan, okullarda gerçekleştirilen etkinliklere ilişkin bilgiler aldı. Başkan Gökhan ayrıca, okulların fiziki gereksinimleri ve buna bağlı istekleri de dinleyerek not aldı. Okullardaki özel eğitim sınıflarını da ziyaret eden Başkan Gökhan, bu sınıflardaki eğitimin çok önemli olduğunun altını çizerek, okulların gereksinimlerinin giderilmesi konusunda önceliğin özel eğitim sınıflarında olduğunu kaydetti.

Gerçekleştirmiş olduğu sohbetlerde eğitime, öğrencilerin başarısına büyük önem verdiğini belirten Başkan Gökhan, bu neden ile uzun senelerdir eğitime destek ziyaretlerini sürdürdürmüş olduğunu ve imkanlar dahilinde okulların fiziki gereksinimlerini giderildiğini söyledi. Başkan Gökhan’ın ziyaretleri güncel konulara ilişkin sohbetler ile son buldu.

Başkan Gökhan her okul ziyaretinde olduğu gibi, öğretmenlerden gelen istekler doğrultusunda hazırlanan altmış beş adet okuma kitaplarını da okullara takdim etti.

Paylaş:
Çanakkale’nin Mavi Bayraklı Plajları Belli Oldu

Güncel Haberler

Çanakkale’nin Mavi Bayraklı Plajları Belli Oldu

Çanakkale'de Mavi Bayraklı plaj sayısı bu yıl 3 oldu. Güzelyalı Halk Plajı, Mega Beach ve Yeni Kordon da ki Barış

Troya Müzesi ‘Avrupa Yılın Müzesi’ Adayı Oldu

Güncel Haberler

Troya Müzesi ‘Avrupa Yılın Müzesi’ Adayı Oldu

Çanakkale'de 5 bin yıllık Troya Antik Kenti girişinde bulunan 12 bin 750 metrekare kapalı alana sahip Troya Müzesi, Avrupa Müze

Çanakkale Sokakları Göle Döndü

Güncel Haberler

Çanakkale Sokakları Göle Döndü

Çanakkale’de sabah saatlerinde başlayan sağanak yağış, nedeniyle bazı cadde ve sokaklar göle