23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Ülgür Gökhan Konuklarını Ağırladı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, konuklarını makamında ağırladı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, TÜRSAB Çanakkale Körfez Yöre Temsil Kurulu Yönetimi ile Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü makamında ağırladı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür

Ülgür Gökhan Konuklarını Ağırladı
Haber Giriş Tarihi: 08 Ağustos 2018 12:48 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, konuklarını makamında ağırladı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, TÜRSAB Çanakkale Körfez Yöre Temsil Kurulu Yönetimi ile Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü makamında ağırladı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ilk olarak Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yü makamında ağırladı. Ziyaret sebebi ile memnuniyetini dile getiren Gökhan, Çanakkale Belediyesi çalışmaları hakkında İnönü’ye bilgi verdi. Muhabbet ortamında geçen ziyaret sonucunda Gökhan İnönü’ye 2018 Troya Yılı’na özel hazırlanan çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan Gökhan sonrasında TÜRSAB Çanakkale Körfez Yöre Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ile yönetimini makamında ağırladı. Ziyarette Çelik, Başkan Gökhan’a çiçek takdim ederken, Gökhan genel kurulun sonrasında temsil kurulu başkanlığına seçilen Ahmet Çelik ve yönetimini tebrik etti. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin sonrasında sonlandı.

Paylaş:
Jandarma 180 Yaşında

Güncel Haberler

Jandarma 180 Yaşında

Jandarma Genel Komutanlığı’nın kuruluş yıldönümü çerçevesinde fidan dikimi

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Güncel Haberler

Balıkesir Valisi Çanakkale’de

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’ya nezaket ziyaretinde

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Güncel Haberler

Adalet Ormanı Yeni Fidanlarına Kavuştu

Denetimli serbestlik yükümlüleri fidan dikimi gerçekleştirdi. Denetimli serbestlik yükümlüleri ve açık ceza hükümlüleri ve personeller fidan dikimi yaptı. Denetimli serbestlik