04 Temmuz 2022 Pazartesi

Ülgür Gökhan Mektebim Okulu Öğrencileriyle Buluştu

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Mektebim Okulu öğrencileri ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesinin destekleri ile Mektebim Okullarında okumaya hak kazanan öğrenciler ve aileleri ile bir araya

Ülgür Gökhan Mektebim Okulu Öğrencileriyle Buluştu
Haber Giriş Tarihi: 27 Kasım 2018 11:38 Güncelleme: Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Mektebim Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesinin destekleri ile Mektebim Okullarında okumaya hak kazanan öğrenciler ve aileleri ile bir araya geldi.

Mektebim Okullarının yapım aşamasında okul alanının Çanakkale Belediyesine ait olması dolayısı ile özel olarak hazırlanan sözleşme ile okulun ilk sene kontenjanının yüzde üçüne denk gelen sekiz öğrenci burs almaya hak kazandı. Bu kapsamda Başkan Gökhan da öğrenciler ve ailelerinin yanı sıra Mektebim Okulları yöneticileri bir araya gelerek tanışma fırsatı buldu. Müfredat dersleri dışında spor, sanat gibi branşlarda da başarı şartı aranan burs desteğinden yararlanan öğrenciler ve aileleri ile bir süre sohbet eden Başkan Gökhan, öğrencilerin spor, sanat gibi alanlara yönelmelerinin hem öğrencilik hayatında hem de yetişkinlik döneminde büyük artılarının olduğunu vurguladı.

Ailelerin de desteklerinden dolayı Çanakkale Belediyesine ve Başkan Gökhan’a teşekkürlerini iletti. Ziyarette Başkan Gökhan, öğrencilere Yılmaz Özdil’in Mustafa Kemal adlı kitabını da hediye etti.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde